Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

nisam znala da luka karazdic ima srce... enihau, al se svetozar vujacic razmaho ovih dana, pa otkriva prave i razotkriva lazne svedoke..

Prvi osnovni sud prihvatio molbu brata haškog optuženika Luka Karadžić odložio robiju! Utorak - 28.08.2012Luka Karadžić (61), rođeni brat haškog optuženika Radovana Karadžića (67), odložio je odlazak u zatvor zbog izazivanja saobraćajne nesreće u kojoj je poginula Branislava Rebić (21), saznaje ekskluzivno „Alo!“.Karadžić, inače član Glavnog odbora Srpske napredne stranke, trebalo je 3. septembra da se pojavi u zatvoru u Sremskoj Mitrovici, ali je Prvi osnovni sud u Beogradu prihvatio njegovu molbu za odlaganje izvršenja kazne.- Zatražili smo odlaganje izvršenja kazne zbog njegovog zdravstvenog stanja. Luka Karadžić ima srčanih problema - potvrdio je za „Alo!“ Svetozar Vujačić, Karadžićev advokat.Luki Karadžiću je, početkom ove godine, Apelacioni sud u Kragujevcu potvrdio presudu kojom je osuđen na dve i po godine zatvora zbog izazivanja saobraćajne nesreće 14. jula 2005. godine na magistralnom putu Kragujevac-Mladenovac, u mestu Gornja Trnava kod Topole. U sudaru „mercedesa“ koji je u alkoholisanom stanju vozio Karadžić i „fijata“ kojim je upravljala Branislava, devojka je zadobila teške povrede glave. Ona je u besvesnom stanju prevezena u kragujevački Klinički centar, gde je preminula nakon četiri dana. Karadžiću je na tri godine zabranjeno i upravljanje motornim vozilom. Inače, presuda je doneta u Višem sudu u Kragujevcu nakon šest godina suđenja i četiri promene sudija. Urađena su četiri veštačenja, koja su sproveli Saobraćajni fakultet u Beogradu, Tehnički fakultet u Novom Sadu, veštaci iz privatne agencije iz Čačka i institut u Zagrebu. Prema veštačenju Saobraćajnog fakulteta, Karadžić je bio u svojoj saobraćajnoj traci i tvrdio da je Branislava „fijatom“ prešla jedan metar na njegovu stranu.Veštaci Tehničkog fakulteta rekli su da su se Karadžić i Branislava Rebić sudarili na sredini, odnosno na liniji koja odvaja trake i da je odgovornost obostrana. Treće mišljenje dali su veštaci koje je angažovao otac devojke Branko Rebić, a ono je glasilo da je Karadžić prešao 90 centimetara na stranu kojom se kretala Branislava. Saobraćajni institut u Zagrebu našao je da je Karadžić prešao 85 centimetara na levu stranu, odnosno traku kojom se kretala Branislava. Nalazi iz Čačka i Zagreba nisu traženi zvanično od suda, ali su priloženi sudskim spisima. Traže istragu protiv policajcaAdvokat Vujačić tvrdi za „Alo!“ da je pre nekoliko dana zatražio pokretanje istrage protiv saobraćajnog policajca koji je radio uviđaj mesta saobraćajne nesreće zbog navodnog lažnog svedočenja.„Taj policajac je tokom suđenja menjao iskaz i potpuno promenio činjenično stanje“, rekao je Vujačić za „Alo!“.J. Petrović - A. Dimitrovska
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Nije on glavni problem, smradova je uvek bilo. Problem je što Ivica naređuje hitnu istragu istog dana kada penzionisani pandur izlazi sa svojom verzijom Tatonovog pada. Imam utisak da će se pojavljivati sve više novih svedoka i promenjenih iskaza. Plašim se da je ološ dobio nova krila ovakvom raspodelom snaga u vlasti.

Link to comment

Sve i da od ovoga ne bude nista i da se ispostavi da je ovaj "svedok" koji se naprsno pojavio nepouzdan ili lazan, opet je prolivena casa "zavere i nepravde".Kako jebu ovom narodu majku na svakom koraku, to je neverovatno.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, ovaj je, i pored "pritisaka policajaca da promeni svoj iskaz", u istrazi izjavio da je Taton sam skocio, ali njegova izjava nije uzeta u obzir. Ili sam nesto pogresno shvatio?Da li je ta izjava bila poznata odbrani pre ovog naprasnog medijskog "otkrivanja"?

Link to comment

Kazna za navijace je svakako neadekvatna. Adekvatno je da svakoga od njih prvo prebiju palicama i nateraju da skoci sa drugog nivoa parkinga, pa da zatim umire deset dana u bolnici na ocigled svojih roditelja. To je ispravno, jebes ova sudska natezanja.

Link to comment

ne, ispravno je da se preko njihovih nogu predje parnim valjkom, pa da se onda na zdrobljene patrljke sipa so, dok svako od njih, u agoniji bola, gleda kako mu na oci siluju roditelje dildoima sa gvozdenim siljcima. posle ovoga se okrivljeni imaju zakopati u govna.a ako okrivljeni imaju brata, treba ga staviti da vrti tocak dok ne stasa, a onda - borba za borbom, zena za zenom, sve dok se ne otisne u svet i na kraju mu stave krunu Akvilonije na sumorne vedje.to je iskonski nacin, jebes pravosudje.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

preterujes.Mada, ni ono gore nije 1:1 - jer Taton nije nikoga ubio, a ovi skotovi jesu. I nemoj da brines, necu ja biti taj koji ce da rusi pravosudje i diktira linch.

Link to comment

a ti jednostavno trolujes topic besmislenim ganglijskim sadrzajem. drzava ima svoje zakone i ustrojstvo, kome se to ne svidja, neka ode u dzunglu i zivi kao Tarzan, urla besmislice i kaznjava toljagom.nema gluplje internet zabave od takmicenja ko ce biti veci dzelat na internetu i nemoj to da radis jer je ta aktivnost dostojna prezrenja, rezervisana za komentatore vesti a ne za ozbiljne ljude.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Dabovicu, ako su u ovoj smrti krive sudije i tuzioci a ubice se predstavljaju kao zrtve (u medijima!) ne vidim zasto je neoprostivo da jedan psihicki zdrav sisar od cetrdeset i kusur godina da sebi javno oduska i napise ono sto sam ja napisao. Ono gde sam se ja zajebao je moj konstantni previd da PPP ima svoju Moralnu Velicinu koja seta po forumu i odlucuje koga treba kazniti, koga zajebavati a koga ostaviti na miru.

Link to comment

Ma izgleda da samo dižu dževu pred zahtev za ponavljanje postupka - verovatno računaju "promenila se vlast, pa da probamo". Nadam se da im neće uspeti. Ako je verovati ovom tekstu, izjava matorog pandura nije ni uzeta u obzir, pošto je verovatno nepouzdana.

Link to comment
Dabovicu, ako su u ovoj smrti krive sudije i tuzioci a ubice se predstavljaju kao zrtve (u medijima!) ne vidim zasto je neoprostivo da jedan psihicki zdrav sisar od cetrdeset i kusur godina da sebi javno oduska i napise ono sto sam ja napisao.Ono gde sam se ja zajebao je moj konstantni previd da PPP ima svoju Moralnu Velicinu koja seta po forumu i odlucuje koga treba kazniti, koga zajebavati a koga ostaviti na miru.
tebi izmice da je ovo forum za polemiku?ako ti dajes sebi oduska zbog nepravde, i ja sebi dajem oduska jer mi je muka od citanja gluposti u komentarima vesti, sa kojima ne mogu da polemisem. kome smeta sto neko odgovara na njihove pubertetske ispade, moze da slobodno otpali sa foruma jer nemam nameru da prestanem, ikada. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...