Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Gagorder, kad si već tu, da li je moguće po tvom mišljenju da su oni u toj istrazi svašta ispozabrljavali? Moj je vrlo laički i neinsajderski utisak da su oni bili pod strašnim pritiskom, ako ne iz inostransva, a ono sa vrha (u cilju slanja slike u svet). Da li je moguće da je kreten Malagurski stvarno napipao neke slabosti u celom slučaju koje se sada mogu eksploatisati?

Link to comment
ne, nikada na ovom forumu nisam rekao ni jednu jedinu rec na temu dirigovanog novinarstva, telefonskih poziva sa izvesnih mesta, cenzure i autocenzure. nikada nisam pricao o nacinu na koji se hendluju gradski incidenti, poznato je da ja aktivno cutim o toj temi.
Jebem li ga da li cutis o toj temi, ali ovde se na povampirenju teme nesto nisi ubio da opljunes tendenciozno izvestavanje vec si opleo po meni, valjda si isprojektovao svoj kretenizam, sta li.Ja sam reagovao na naslov koji sam procitao na kiosku u "Insajderu"™ i to je jedna topla, ljudska reakcija. Ti si se odma ubacioyeah.JPG... valjda da pokazes ko je gazda ovde po forumu.
Link to comment

Meni jedna stvar nije jasna...Čak i da sa neke pravne tačke postoje neke slabosti, globalna slika je jasna... Imali su štangle, tukli su ga, vijali, on je poginuo...Samo bi neki nacista mogao da brani decu™, na osnovu nekih slabosti u postupku...Meni se čini da smo polako ali sigurno zagazili u 1933 godinu... Neka nam je sa srećom... A pogotovo sudijama koje su sudile u slučajevima kde se odbrana branila naconalnim ponosom...

Link to comment
... valjda da pokazes ko je gazda ovde po forumu.
pa realno me zabole za izvestavanje, bitnije mi je sto je Dacic na osnovu ove zakasnele pameti naredio hitnu istragu. sve ostalo pada u senku pred time.a gazda foruma je Teacher.edit: techno viking je car Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

kakav, bre, nacionalni ponos, stoku u buvaru i bila stvar...ja ne mogu da razumem magarca koji, iz čista mira, uzme štanglu da bije tamo nekogćorka, i to žestoka, za primer, a ne tamo neki "novi dokazi"

Link to comment
pa realno me zabole za izvestavanje, bitnije mi je sto je Dacic na osnovu ove zakasnele pameti naredio hitnu istragu. sve ostalo pada u senku pred time.a gazda foruma je Teacher.
Kakvu bi istragu mogao da sprovede, osim da li su inspektori terali svedoka da promeni iskaz? A i tu ce daleko da dogura i otkrije Ameriku.
Link to comment
Meni jedna stvar nije jasna...Čak i da sa neke pravne tačke postoje neke slabosti, globalna slika je jasna... Imali su štangle, tukli su ga, vijali, on je poginuo...Samo bi neki nacista mogao da brani decu™, na osnovu nekih slabosti u postupku...Meni se čini da smo polako ali sigurno zagazili u 1933 godinu... Neka nam je sa srećom... A pogotovo sudijama koje su sudile u slučajevima kde se odbrana branila naconalnim ponosom...
Ma čuj, naravno. Moja teza je samo da im trapavost institucija stalno daje municiju. Edited by Syme
Link to comment
Kakvu bi istragu mogao da sprovede, osim da li su inspektori terali svedoka da promeni iskaz? A i tu ce daleko da dogura i otkrije Ameriku.
Nebitno kakvu istragu, suština je u tome da je on pokrenuo hitnu istragu o događaju koji je pravosnažno presuđen. Na osnovu izjave jednog čoveka koja je u suprotnosti sa izjavama svih ostalih svedoka. Time je širom otvorio vrata alternativnim verzijama. Edited by Idioteque
Link to comment
Nebitno kakvu istragu, suština je u tome da je on pokrenuo hitnu istragu o događaju koji je pravosnažno presuđen. Time je širom otvorio vrata alternativnim verzijama događaja.
Tačno. Kako beše ona Tomina za četvrtu granu vlasti...
Link to comment
Ma čuj, naravno. Moja teza je samo da im trapavost institucija stalno daje municiju.
Bilo koja institucija u Stradiji je trapava... Tražiti grešku u postupku u srpskom pravosuđu je isto kao da tražiš kurvu u picinom parku... Gde god malo bolje zagledaš biće bar jedna...Ovo je stvar oko koje nije smelo biti revizionizma, pa makar bilo 1000 grešaka u postupku, jer oni svi jesu učinili to što im se stavlja na teret...Neka se pripreme Zveki i Legija....
Link to comment
pa realno me zabole za izvestavanje, bitnije mi je sto je Dacic na osnovu ove zakasnele pameti naredio hitnu istragu
Nau ju toking.Pa gde si bio da to napises (kao sto sam ja napisao) nego si odma' osuo paljbu po normalnim ljudskim emocijama. Btw i izvestavanje je bitna stavka u ovom procesu, od samog pocetka. Edited by CowBoy
Link to comment
taj novi ministar pravde... ne znam nista o njemu ali ono malo sto sam video na tv, rekao bih da ju u pitanju vrlo labilan lik. psiićki.
anticev sock-puppet koliko sam ja cuo, prica se u dobro obavestenim krugovima da je doticni clan nekog bizarnog anticevog kruzoka koji se sastaje povremeno i tada glume gospodu sa prelaska veka. mislim na sve od odvenja pa nadalje. ono kao prava gradzanska srbija pre rata. prvog.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...