Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Teško je nekome, ko redovno čita žutu štampu, dočarati prelepy i složenu dušu Pit bula, stvarni teško. Ko bi rekai da je na sledećem snimku Aris iz Niša, višestruki šampuon Srbije u skokovima:



sada u zasluženoj penziji.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Link to comment

slucajno sam primetila da svaki put kad se ivan najede ode u sobu da se ogleda. ponekad i gundja nesto i baca se napred-nazad....valjda gleda kakva mu je linija. 

 

inace je stalno razvlacio hranu, kuvano, poludeh, dok mu isto nisam stavila na sto pored mene u tanjir. polizao je do poslednjeg pirinca. nije normalan.  

Link to comment

ma ne plasi se da mu neko ne isprazni ciniju, dolaze nam kucici stalno u goste i uvek pojedu sve sto je ostalo...on se retko obazire na to...jednostavno nije za hranu previse zainteresovan. 

 

 

a jes... igra se tako ali zna li on da je to on u ogledalu? :laugh:

Link to comment

Ti si gora od mene u pripisivanju ljudskih osobina ljubimcima. Pre izvesnog vremena sam pričala telefonom sa prethodnom Mimijevom vlasnicom, imala sam utisak da se približio telefonu da bolje čuje jer je prepoznao glas, a posle je bio nekako snužden.

Link to comment
33 minutes ago, mustang said:

ma ne plasi se da mu neko ne isprazni ciniju, dolaze nam kucici stalno u goste i uvek pojedu sve sto je ostalo...on se retko obazire na to...jednostavno nije za hranu previse zainteresovan. 

 

 

a jes... igra se tako ali zna li on da je to on u ogledalu? :laugh:

 

Mislim ne, nisu sigurni šta je to, prvo pokušaju da ga omirišu i tu nastaje blokada, izostaju  očekivane reakcije "tog drugog".

Šiva je posle 5 minuta izgubila interesovanje :

CyBgyU1.jpg 

Link to comment

Izvinjavam se ako je ovo pitanje već bilo, nisam uspela da nađem, iako pretpostavljam da ste već pročešljali tu temu.


Da li vaše kuconje imaju problem prilikom vožnje kolima?

Ja imam dva psa. Jedna podnosi savršeno, kao da je rođena na točkovima, a drugoj uvek curi balica, a nekad čak i povraća.

Zavisi od puta, okuke su smrt, naravno.

 

Prošli put sam joj dala Dimigal, pola sata pre puta, povratila ga je pred ulazak u kola.
Kakva su vaša iskustva.

 

Valja još putovaT.  :)

Edited by mediokriket
Link to comment

Ehej, hvala na odgovoru. 

 

To kod nas dve nije uspelo. :D

 

Inače, upravo i mislim da se ona samo uplaši.

Dok je mazim, sve je ok. Čim mi ruka nije na njoj, odmah dahće i kreće balica.

 

Srculence moje. :blush:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...