Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

kamenac mora da se skine mehanicki,  on hoce da dovede do upale desni

Gore na slici deluje kao da su desni malo upaljene, ako jesu veterinar ce mu verovatno prepisita neki antibiotik. To nikako na svoju ruku.

Ono sto moze da pomogne za desni, a ne moze da steti je da mu se utrljava neki od onih preparata sa vitaminom C koji se mazu bebama kad im rastu zubi i kupuju se u ljudskoj apoteci bez recepta.

Ako je ono crno karijes, ne mogu ni da pretpostavim kako to popravljaju psima. Sari su sa 11 g izvadili 2 zuba koja su se ljuljala ali nikad nije imala karijes, kao ni Loko.

s druge strani macki moje prijateljice koja zivi u Omanu, povadili su sve zube, osim 4 ocnjaka, sve zbog karijesa, a macka ima oko 6g

Link to comment
11 minutes ago, Sara said:

kamenac mora da se skine mehanicki,  on hoce da dovede do upale desni

Gore na slici deluje kao da su desni malo upaljene, ako jesu veterinar ce mu verovatno prepisita neki antibiotik. To nikako na svoju ruku.

Ono sto moze da pomogne za desni, a ne moze da steti je da mu se utrljava neki od onih preparata sa vitaminom C koji se mazu bebama kad im rastu zubi i kupuju se u ljudskoj apoteci bez recepta.

Ako je ono crno karijes, ne mogu ni da pretpostavim kako to popravljaju psima. Sari su sa 11 g izvadili 2 zuba koja su se ljuljala ali nikad nije imala karijes, kao ni Loko.

s druge strani macki moje prijateljice koja zivi u Omanu, povadili su sve zube, osim 4 ocnjaka, sve zbog karijesa, a macka ima oko 6g

A koja je svrha utrljavanja preparata sa vit C?Da nece da prodje otok od toga?Da nece da izleci desni?Treba li psima uopste vit C kad ga sintetisu sami?Cemu saveti ako su glupi i beskorisni?

Link to comment

ok

 

 

 

mustang, ako ti ne bude bilo tesko molim te napisi sta ti je vet rekao i koju je terapiju dao, bas me zanima

Edited by Sara
Link to comment
1 hour ago, Sara said:

ok

 

 

 

mustang, ako ti ne bude bilo tesko molim te napisi sta ti je vet rekao i koju je terapiju dao, bas me zanima

hocu, hocu

Link to comment

nikom da se ne desi ko meni juce. pretrcao ulicu u pola sest ujutru da uhvati ptice, udari ga auto...ziv je, zdrav je...sve je u redu ali skratio mi 20godina zivota. dobro je sto je mlad je i sto je agilan. kupila mu shok ogrlicu, cekam da stigne, samo cu vibraciju da koristim dok ne  nauci da kad jednom kazem, to znaci nesto. inace mi muz/zakon nije tu pa sin ima kao neku ulogu da meni bude tata, vodja ili sta vec a posto sam ja autoritet do mojega....to se desilo. popodne popih nesto za smirenje jer samo celo jutro bdila nad njim  da vidim da li ce da povraca ili sta vec. prosao samo sa malim ogrebotinama iako se dva puta izrolao ispred kola ali je tresao glavom do podne. sreca u nesreci je sto je bila tojota prius koja zakoci u mestu. ne mogu sliku iz glave da izbacim, sve sam videla. 

 

 

 

Link to comment
On 10.5.2018. at 13:08, Sara said:

ok

 

 

 

mustang, ako ti ne bude bilo tesko molim te napisi sta ti je vet rekao i koju je terapiju dao, bas me zanima

dao mi pastu i cetkicu za zube :). obican plaque jer mu nisam davala nikakve druge koske osim bas velikih koje nisu dovoljno male da ih glodje sa strane i lomi....moram manje koske ili one pletenice da mu dajem. peder voli da mu drndam sa cestkicom jer inace kad ja perem zube on stoji pored mene na dve noge, naslonjen na lavabo  (a perem ih min 3x dnevno)...sad i on isto ima :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...