Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

15 minutes ago, Krampa said:

 

Obraćaš se psu sa sine? Ozbiljno ili?

 

da. i postoje dve mogucnosti zasto je tako:

 

mozda ima veze sto nemam dete pa podsvesno zamenjujem. ali nikd nisam bila odlucna da imam dete niti imam majcinski instikt da treba da pravim decu. razum mi kaze da ne trebam. od prevelike ljubavi prema detetu, ne bih mogla da ga provlacim kroz ovakav zivot i buducnost koja ce biti jos gora. zbog reprodukcije? neka fala. koliko god me ego mami da vidim svoju kreaciju to me je sramota sto tako mislim.

 imam sestricinu. ona ce da nasledi sve anyway. 

 

ili,  ipak to sto sam u detinjstvu imala psa i kao beba, koju sam smatrala sestrom jer smo zajedno odrastale. po meni su oni ravnopravni clanovi porodice. hm...verovatno bi neki dobar psihijatar imao objasnjenje za to. ja ne znam. ali on jeste moj sin. moja beba. 

Edited by mustang
Link to comment
26 minutes ago, mustang said:

 

da. i postoje dve mogucnosti zasto je tako:

 

mozda ima veze sto nemam dete pa podsvesno zamenjujem. ali nikd nisam bila odlucna da imam dete niti imam majcinski instikt da treba da pravim decu. razum mi kaze da ne trebam. od prevelike ljubavi prema detetu, ne bih mogla da ga provlacim kroz ovakav zivot i buducnost koja ce biti jos gora. zbog reprodukcije? neka fala. koliko god me ego mami da vidim svoju kreaciju to me je sramota sto tako mislim.

 imam sestricinu. ona ce da nasledi sve anyway. 

 

ili,  ipak to sto sam u detinjstvu imala psa i kao beba, koju sam smatrala sestrom jer smo zajedno odrastale. po meni su oni ravnopravni clanovi porodice. hm...verovatno bi neki dobar psihijatar imao objasnjenje za to. ja ne znam. ali on jeste moj sin. moja beba. 

Da, da. Kontam. Čuo sam ranije da ljudi oslovljavaju pse sa beba ali nisam čuo sin. Ništa, samo pitam. 

Link to comment

moj se namerno uvalja da bih ga kupala posle. ne stignem da kazem ni da ide u kupatilo, on se vec nacrtao pored kade. 

 

nema vece srece nego kad su blatnjavi :wub: i kopaju...

Edited by mustang
Link to comment
20 minutes ago, mustang said:

 

 

nema vece srece nego kad su blatnjavi :wub: i kopaju...

Ima. Kad se uvaljaju u nesto pa smrde. Taj ponos,kao vladari svemira

Jednom mi se pas uvaljao u neku crkotinu, srecan I ponosan do neba

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

znate li neki dobar lak za pravljenje sladoled recept za pse?

 

 

Uzmes suplju kravlju kost, pa je malo prokuvas.

Vise vole nego bilo koji sladoled. :D

Link to comment
15 minutes ago, JozoMujica said:

Uzmes suplju kravlju kost, pa je malo prokuvas.

Vise vole nego bilo koji sladoled. :D

 

to mu dajem zivo. vruce covece ...da ga rashladim. dajem mu kocke leda za moj viski ali mi usere kuhinju, potop napravi

Link to comment

drugarica svojoj bul terijerki ubacuje kockice leda u činiju sa vodom, psa to neviđeno raduje, lovi po činiji, duva pod vodom, napravi svinjac okolo. Ja dala ovim mojima, oni gledali belo ništa im nije bilo extra 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...