Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

2 minutes ago, vookela said:

Nije jos nista reseno definitivno, ni rasa ni starost... zato sam ovde da se raspitam.

najbolje da uzmes nekog koji voli da spava tipa buldoga. inace ako su ti deca mladja (do 10god), pasce na tebe ili zenu da ga setate. ovako imaju psa da jacaju imun sistem i uce da vode racuna o nekom drugom. 

 

jedino sto hrcu i sto su isto malo zivahni ko bebe al se brzo umore :) 

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

najbolje da uzmes nekog koji voli da spava tipa buldoga. inace ako su ti deca mladja (do 10god), pasce na tebe ili zenu da ga setate. ovako imaju psa da jacaju imun sistem i uce da vode racuna o nekom drugom. 

 

jedino sto hrcu i sto su isto malo zivahni ko bebe al se brzo umore :) 

 

Neces verovati ali juce sam gledao engleske buldoge na netu i bas je bila ta osobina spavanja aktuelna ! I kao sto nista nije slucajno, na izlazu iz restorana sinoc naidjem na tipa i devojku koji su setali svoje buldoge, onako masivne... 

:12_slight_smile:

Link to comment
2 minutes ago, vookela said:

 

Neces verovati ali juce sam gledao engleske buldoge na netu i bas je bila ta osobina spavanja aktuelna ! I kao sto nista nije slucajno, na izlazu iz restorana sinoc naidjem na tipa i devojku koji su setali svoje buldoge, onako masivne... 

:12_slight_smile:

 

eto ...reseno :) 

 

 

Link to comment

Balave svuda po stanu, odeći, ne mogu se prirodno ni pariti ni rađati, preskupi ( četvorocifrena €), radićeš za ne jednog veterinara.

U zadnje vreme popularni pa se svašta nudi kao eng. buldog.

Link to comment

pa sto su skupi ako zive kratko?

 

ovde ih dosta ima. francuskih. engleske vidjam redje. 

 

ja bih da imam decu i bretonca (naravno :D) uzela i jednog labradoodle :) pravi pas da ga gnjavis :D i oni vole da spavaju a ne linjaju se. 

Edited by mustang
Link to comment

kod mene ume usvajanje da bude skuplje nego kupovina. usvojiti moras da odvojis minimum $100

prosek oko mene u public shelter $150, privatni oko $300

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...