Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

prvo bi morala da ga stignes :D

ja moju kad pojede govno nikad nisam mogla da stignem. a iskreno, nisam ni zelela. koliko sam bila besna, kad se samo setim sebe u tim trenucima :D

a onda kad dodjemo kuci, cetkicu i pastu za zube, da je perem. to je mrzela, naravno. a ono obrazi govnasti i smrde, bljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.

tako da je moj zakljucak da kad pas pojede govno, samo treba da provedes dovoljno dugo vremena napolju i sve ce biti u redu. pod uslovom da pas nije kratkonog i da nema dugacke usi :D

 

jao boze arame, ispovracala govno u kuci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

hahahahahahahahahahahahahhahahaha

 

Edited by darling
Link to comment

ma ovo nije da operes zube psu, nego da ga kaznis. mada opet ne znam koliko je imalo smisla, jer je uvek prolazilo vremena i vremena od nemilog dogadjaja do kaznenog pranja zuba. a mozda je i imalo smisla, jer je govna jela samo prve dve godine zivota. posle nije...

ne treba da se brise. to je sastavni deo zivota s psima :) i vidi koliko super prica ostane...

Link to comment
32 minutes ago, darling said:

ma ovo nije da operes zube psu, nego da ga kaznis. mada opet ne znam koliko je imalo smisla, jer je uvek prolazilo vremena i vremena od nemilog dogadjaja do kaznenog pranja zuba. a mozda je i imalo smisla, jer je govna jela samo prve dve godine zivota. posle nije...

ne treba da se brise. to je sastavni deo zivota s psima :) i vidi koliko super prica ostane...

Ma kakva kazna... Čarli inače obožava vodu u prirodi ali prezire kupanje u tuš kabini koje mu se desi svaki put kad se uvalja u govna.

I opet... samo ako ga ne primeti ili ga nema (u Šumarice ljudi inače dolaze da bi prošetali, igrali se sa decom, odali poštu žrtvama, srali...), inače pada skakanje na leđa sa dva metra.

Link to comment
What do human feces contain?
About 30 percent of the solid matter consists of dead bacteria; about 30 percent consists of indigestible food matter such as cellulose; 10 to 20 percent is cholesterol and other fats; 10 to 20 percent is inorganic substances such as calcium phosphate and iron phosphate; and 2 to 3 percent is protein.
 
 
 
moja je celog zivota jela granule, a ljudski izmet do druge godine, s tim da se u drugoj godini desavalo retko. al dok je bila bebe i tinejdz, majko mila, to mi je bio najvezi strah u setnji :)
 
 
 
 
Link to comment
On 1/13/2018 at 11:49 PM, Mark Rothko said:

Na Dorćolu oko Dušanove i Dubrovačke luta lepi žuti labrador, verovatno se izgubio u šetnji na Kalemegdanu.

Pa ako saznate da neko traži trapavka...

ima jedan koji slobodno šeta od letos, videla sam ga nekoliko puta u tom kraju. letos je džonjao kod onih žena što prodaju cveće na uglu sa rige od fere. mislim da ima "gazdu", po mojoj proceni, negde u dušanovoj, ali ga puštaju da baza po dorćolu...

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

ima jedan koji slobodno šeta od letos, videla sam ga nekoliko puta u tom kraju. letos je džonjao kod onih žena što prodaju cveće na uglu sa rige od fere. mislim da ima "gazdu", po mojoj proceni, negde u dušanovoj, ali ga puštaju da baza po dorćolu...

 

retriveric. gazde su mu ulicni cvecari iz coska sbana i kpetra.  

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...