Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

greota je uzeti bilo koju zivotinju o kojoj ne mozes adekvatno da se brines

 

Ovaj ne juri ovce ali i ne lakira nokte 

super pas, super fotka (tudje perje)   :heart:   :heart:

 

obi%20i%20disk_n_zpsrpnc9vcw.jpg

Edited by Sara
Link to comment

Sta je ovaj, ekstremni sportista??

#pitamzadruga

Vlasnica mu je sportski tip, njih dvoje su se lepo gađali sa karakterom. Meni bi bilo ekstremno, njima je normalno
Link to comment

Imamo ovde u kraju jednog takvog. Zovemo ga fudbaler ;-)

Naime klinac ga izvede ujutru i igra fuciku a on i sve gleda kao krdo i čeka da mu dobace loptu pa on vrati ka njima. Milina gledati, a pritom nije agresivan ka "krdu"...

Ne bih ni skapirao otkud takvo ponašanje da nisam gledao memedovićevu emisiju o nekim mađarima koji obučavaju pastirske pse...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

joooj znam, znam :isuse: ...al nemam srca...ne mogu sebe da vaspitam a kamoli nekog drugog. muza izlude sto ga ne vaspitavam na jaci nacin, nego pricam sa njim, objasnjavam da ne moze..meni se sve cini da on mene razume, mi (cale, keva, sestra i a) ni prvog psa nismo 'vaspitavali' ona je nekako - kako mi, tako i ona. danas sam ga lupila po dupetu kada me je ugrizao za glavu i sapom prosao kroz kosu i pocupao me. bas me zabolelo. posle mi se sve besio na vrat da me ljubi i da se mazi. pa kako da se naljutim na njega? garant ga zubi svrbe ili me toliko voli da hoce da me pojede. ne znam :)

 

jedino kad dreknem na njega jeste kada hoce da predje ulicu bez da stane i saceka me ili strpa nesto u usta. ali cim mu kazem 'fuj to' izbaci i cim krene na ulicu 'aaaa sta to radis, hoces da te kola zgaze'...i vrati se.

 

evo danas je prevrnuo mali krevet i poceo da ga jebe...pa jebote tek je napunio tri meseca, jos pisa u krevet a vec bi decu da pravi (mamin jebach :wub: )

 

najvise me muci ovo sto pisa po kuci i dalje. i za to imam izgovor :)....kada je sam sa mnom ne radi to jer ga setam na svaka 3-4 sata. cim dodje drugi pas, to se prepishava jedno preko drugog i cim nam dodju gosti odmah pusta. da li ih overava ili markira teritoriju nemam pojma. imam fore jos ovaj mesec da mu objasnim da to ne radi, ako ne funkcionise mojom metodom onda cu ili kavez ili ozbiljnija dresura (verovatno to ja sebe tesim)

 

 

verovatno sam luda.... :isuse:

 

imali smo komsiju shitzua malo pre...ovo je sve ivan napravio i popiskio se a sada da malo odmori dusu ....

najtoplije ti preporucujem da nadjes neku skolu za stence/pse i da odes na nekoliko casova. em ce pre da nauci sve sto treba tako da se ni ti ni on necete maltretirati, em ce da nauci standardne komande a ne neke tvoje/interne sto je jako bitno. nece ni hoteli za pse, ni ljudi koji bi ga pricuvali, ni profi etaci da prihvate psa koji ne zna za red. mozda hoce jednom ali vec drugi put ce nesto izmisliti. a sigurno ces u buducnosti biti u situaciji da zelis da odes na vikend, odmor, poslovni put.... valja na sve misliti. 

Link to comment

jbga sto volim savetodavce a nisu ni razmislili a mozda ni procitali sta sam napisala. da ste bar rekli nesto konkretno

 

pas ima 3 meseca!

 

za dva meseca ima da nauci prti bege da repuje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...