Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

To je praktično za dvorište, za nas koji držimo pse u stanu i šetamo kese su bolje

Pa realno da... Ako će ker jednom da se istovari verovatno je smaranje da nosiš spravu. Ali ima nekih "kojima gadno rukama"...
Link to comment

Meni bi bilo gadnije da nosim govnjivu lopaticu i još da je perem svaki dan, ovako brže pregrmim. S druge strane nama sa manjim psima nije toliki problem, vlasnicima retrivera može biti da je bolja lopata :D

Link to comment

govno mog psa nije problem, to je ko sto majka brise dupe svom detetu i ne gadi joj se, tako je i kad imas psa, pokupis za njim bez ikakvih problema. inace, retriveri kenjaju gospodski. danske doge vec ne bih se kladila :D  

Link to comment

daj nam fotku? moj je popio batine od mene, imam rane po glavi i vratu, a onda je popio batine od oca zbog iste stvari njemu sto je uradio. poludeo konj skroz od jutros. dzavo ushao u njega.

Link to comment

daj nam fotku? moj je popio batine od mene, imam rane po glavi i vratu, a onda je popio batine od oca zbog iste stvari njemu sto je uradio. poludeo konj skroz od jutros. dzavo ushao u njega.

Oca? Ti dva kera imaš?
Link to comment

jedan ruski pit bul sa naglaskom na ruski a drugi je bretonac iz holivud, sa naglaskom na holivud :)

Edited by mustang
Link to comment

daj nam fotku? moj je popio batine od mene, imam rane po glavi i vratu, a onda je popio batine od oca zbog iste stvari njemu sto je uradio. poludeo konj skroz od jutros. dzavo ushao u njega.

 

 

nemam fotku,u kucici su sa njom ne diramo ih..

 

 

htela sam ti reci jos ranije,znam da si odusevljena psom,sladak je i sve to,pricas sta mu sve dopustas ali pas mora da se vaspita,pre svega zbog svoje sigurnosti a kasnije i tvoje..nije to za dzabe..

Link to comment

joooj znam, znam :isuse: ...al nemam srca...ne mogu sebe da vaspitam a kamoli nekog drugog. muza izlude sto ga ne vaspitavam na jaci nacin, nego pricam sa njim, objasnjavam da ne moze..meni se sve cini da on mene razume, mi (cale, keva, sestra i a) ni prvog psa nismo 'vaspitavali' ona je nekako - kako mi, tako i ona. danas sam ga lupila po dupetu kada me je ugrizao za glavu i sapom prosao kroz kosu i pocupao me. bas me zabolelo. posle mi se sve besio na vrat da me ljubi i da se mazi. pa kako da se naljutim na njega? garant ga zubi svrbe ili me toliko voli da hoce da me pojede. ne znam :)

 

jedino kad dreknem na njega jeste kada hoce da predje ulicu bez da stane i saceka me ili strpa nesto u usta. ali cim mu kazem 'fuj to' izbaci i cim krene na ulicu 'aaaa sta to radis, hoces da te kola zgaze'...i vrati se.

 

evo danas je prevrnuo mali krevet i poceo da ga jebe...pa jebote tek je napunio tri meseca, jos pisa u krevet a vec bi decu da pravi (mamin jebach :wub: )

 

najvise me muci ovo sto pisa po kuci i dalje. i za to imam izgovor :)....kada je sam sa mnom ne radi to jer ga setam na svaka 3-4 sata. cim dodje drugi pas, to se prepishava jedno preko drugog i cim nam dodju gosti odmah pusta. da li ih overava ili markira teritoriju nemam pojma. imam fore jos ovaj mesec da mu objasnim da to ne radi, ako ne funkcionise mojom metodom onda cu ili kavez ili ozbiljnija dresura (verovatno to ja sebe tesim)

 

 

verovatno sam luda.... :isuse:

 

imali smo komsiju shitzua malo pre...ovo je sve ivan napravio i popiskio se a sada da malo odmori dusu ....

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...