Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jbt, zašto se maraton ako ga veċ mora biti ne igra nedeljom kada je za većinu koliko toliko neradni dan? Ima li neki baš baš razlog da to bude subota?

Možda subotari organizuju?

Bili su ga premestili za nedelju, ali mislim da su im onda neki takmičari rekli da je subota bolja, valjda i oni negde rade pa radi dolaska i odlaska...

Link to comment

Jbt, zašto se maraton ako ga veċ mora biti ne igra nedeljom kada je za većinu koliko toliko neradni dan? Ima li neki baš baš razlog da to bude subota?

Možda subotari organizuju?

 

Ако мора нека трче на Авали и Кошутњаку а не по сред града.

Link to comment

haahha. jel im pao na pamet i izlozbeni potencijal cerada? kilometri i kilometri vucica u natprirodnoj velicini, npr.

Ovo neka aluzija na mikro™ aferu? :lolol:

Link to comment

Ne znaš?!? :o

 

Evo otprilike, guglaj ako te zanimaju detalji:

 

Ove nedelje, voditelj Ivan Ivanović „ispalio" je neku pošalicu o mikro penisu Aleksandra Vučića. Kvaka je, dragi moji čitaoci, što ja pojma ne bih imala o toj Ivanovićevoj dosetki da me sledećeg jutra sa svakog bogovetnog kioska nisu zaskočile naslovne strane „Informera" na kojima je VELIKIM SLOVIMA pisalo to „mikro penis".

Link to comment

haahha. jel im pao na pamet i izlozbeni potencijal cerada? kilometri i kilometri vucica u natprirodnoj velicini, npr.

Hmm...za dobar deo življa to je njegova prirodna veličina

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...