Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ja mislim iz vremena Čovića.

U 45-om su zbog toga sjebali onaj središnji plato na nasipu i nikad ga nisu popravili...

I posle kazi da nisu vizionari. Zamisli da su ga popravili pa da sad opet moraju da ga ruse.

Link to comment

ovo je beše recikirana stara ideja ?

 

Zar ovi rade ista osim sto recikliraju stare ideje? Mislim, osim sto svaku drugu takvu staru ideju prvo temeljno unakaze, pre nego sto je recikliraju?

Link to comment

u fazi analize trase i načina izvođenja tunela.

nadam se da će se odustati od otvorenog iskopa bar u delu vračara.

 

 

To ce da se gradi kad i metro :fantom:

 

Jednostavno, skupo je k'o djavo, ali nema tu prostora da se mnogo zaradi i ukrade. Tunele moraju kopati ozbiljne firme, ne moze neki bata Gasin pajtos iz Krusevca sto asfaltira ulice i uredjuje bastice, pa je prostor za ugradjivanje limitiran, a nema ni novog poslovnog ni stambenog prostora na kom se moze zaraditi. Sve je to sminka za predstojece izbore.

Link to comment

Zar to nisu ideje za koje bi se moglo reċi da su izvorno njihove?

Msm možda grešim,ali zar ne učestvovaše na neki način ove štetočine svojevremeno u vlasti koja je obeċavala toplovod Obr-Bg za mesec-dva...?

(Edit: takođe pred neke izbore)

Edited by Barti66
Link to comment

To ce da se gradi kad i metro :fantom:

 

Jednostavno, skupo je k'o djavo, ali nema tu prostora da se mnogo zaradi i ukrade. Tunele moraju kopati ozbiljne firme, ne moze neki bata Gasin pajtos iz Krusevca sto asfaltira ulice i uredjuje bastice, pa je prostor za ugradjivanje limitiran, a nema ni novog poslovnog ni stambenog prostora na kom se moze zaraditi. Sve je to sminka za predstojece izbore.

 

gradiće se o istom trošku :lol:

naravno ovo će ostati na nivou pdr-a

 

mene je moram da priznam zbunila ideja otvorenog iskopa ispod vračara i bulevara obzirom na šumu podzemnih instalacija većih prečnika ali verujem da će se od toga odustati već na planskom nivou.

 

od same realizacije naravno da nema ništa.

možda tamo u 22. veku.

Link to comment

 

od same realizacije naravno da nema ništa.

možda tamo u 22. veku.

 

Tad ce biti lebdeci automobili k'o u Dzetsonsima ili Petom elementu, pa nam tunel nece biti potreban  :s_w:

 

Inace UMP je u ovom obliku bese smisljen u isto vreme kada i Belam, kada su bile projekcije da ce broj stanovnika Beograda da opadne za nekih 300.000 ljudi zbog ,,razvoja regionalnih centara" i da nece rasti broj automobila u Beogradu?  -_-

Link to comment

zar oko tog toplovoda nije bio neki zajeb u proračunu tipa da bi se voda ohladila od obrenovca do nbgda?

Koliko znam nije: jos krajem 80-ih se ozbiljno radilo na tome, IWKA kompenzatori zamalo bili naruceni/kupljeni, ozbiljan posao je to trebao/mogao da bude...

Sta se posle dogadjalo ne znam, verujem da je politika uzela da mulja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...