Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Trole već idu tuda, kada završe smenu. Ne znam, nagađam. Poslednja stanica ona kod Jugodrva, u stvari hotela ovog zlatnog, pa skrene desno na donji Doćol i tamo se okrenu. Ako ništa drugo, valjda dole ima krštena klonja za vozače.

Link to comment

Trole već idu tuda, kada završe smenu. Ne znam, nagađam. Poslednja stanica ona kod Jugodrva, u stvari hotela ovog zlatnog, pa skrene desno na donji Doćol i tamo se okrenu. Ako ništa drugo, valjda dole ima krštena klonja za vozače.

 

Moraju da prvo nabudže novu skretnicu za desno skretanje iz Vasine u Dobračinu, sada se nizbrdo ide samo levim skretanjem iz Vasine, a samim tim mora da se napravi i levo skretanje iz Dobračine. Naravno, to znači da dobijamo još jedno usko grlo poput raskrsnice Takovska-Svetogorska, sve sa pucanjem mreže kada trolejbuski Fanđo nabode papučucu gasa preko mere, a to bar nije teško kod ovih novih trola koje su startnije od polovine autobusa GSP. 

Link to comment

O vezi između Miksera i prvobitne akumulacije kapitala Slobinih tajkuna.

Revitalizacija Savamale: arhitektura ili socijalni inžinjering?

Program Mikser festivala 2012 zaključen je sledećim rečima: „Savamala – drugi pokušaj. Biće iscrpljujuće i neće se desiti preko noći. Jednoga dana, kad svi kamioni odu i kad fasada najlepše palate i gradu (zgrade Beogradske zadruge, osnovane 1907) povrati svoj izvorni sjaj i lepotu, Mikser će se spakovati i otići dalje. Tamo gde ga najmanje očekuju“.

Edited by miki.bg
Link to comment

"U tišini niče novi bulevar, do NBG za 10 min"

 

Ovaj Vesić ima obraz kao đon (nije da je nešto novo). Tu ulicu su počeli krajem prošlog maja, raskopali i otišli, ojadili sve koji imaju nesreću da borave u tom kraju. Rok je bio nova godina, što bi bilo sasvim dovoljno i za deset puta dužu trasu. Sad su se konačno pojavili da razgrnu blatište i pesak koje su oni napravili i da konačno počnu nešto sa rade i odmah kreću ovakve poetične izjave.

Link to comment

Pisao neko ovde vec, povodom raznih ideja koje ovi imaju, da oni izvlace stare planove, menjaju da sto manje kostaju i cepaj!

Ovo sa bulevarom je jos jedna svinjarija u nizu...

Obaska sto ce prolazak tog bulevara KROZ ulicu Oml. Brigada da napravi haos..

Nemam pojma mene ortak ubedjuje kako je video raniji plan da to bude izdignuto i ne utice direktno...

Link to comment

dada. u tishini niche najuzi bulevar na svetu, da bi okolo moglo da se naredja josh staklenih prchvarnica <_<

 

mada mislim da se o brigade ne mogu vishe upropastiti, ona dva semafora od pre par godina su zavrshila svoje, i bilo je neizbezno, nema smisla jadikovati, jedno je prazna ulica, kakva je nekad bila, drugo je ludilo zgrada koje ce tek da nastupi, neminovno je usporavanje. to je sad neki grad, a on ima svoje.

 

ja iz blokova sednem na 82 pa stignem u munze preko groblja za 15 minuta brze nego brigadama, i to je godinama tako, dok se ne sete i gore nechega...

Edited by gospa buba
Link to comment

tu je trebalo da se prokopa i neki tunelčić kod delte, tamo gde tramvaj savije ka depou, da ovi iz gorenja, hjundaija mogu neometano da mu se priključe, a ne da idu do omld brgd i tu da se okreću. al nije bilo interesenata za kopanje.

 

smrdljivog petoševića ostavili, a do njega niče pumpa istom brzinom kao bulevar

 

a zar nije još đilas pričao da taj bulevar treba da bude nadzemni. ili sam i to pobrkao

Link to comment

I zuti™ su isto planirali ukrstanje sa O. brigada u nivou. Tako je oduvek i bilo planirano, najobicnija semaforizovana raskrsnica.. 

 

+1

 

planovi su ooodavno napravljeni i zacementirani, ne može to tek tako svaki čas da se menja. spominjali smo i na forumu svojevremeno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...