Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Zapaljen splav, pa bačena eskplozivna naprava na klub

Kako saznaje N1, rano jutros izbio je požar na splavu Freestyler. Prema nezvaničnim saznanjima, splav su zapalila dvojica napadača koji su se klubu približili čamcem i bacili na njega zapaljive materije. Potom su pobegli, takođe čamcem, prema Brankovom mostu.

Samo nekoliko minuta kasnije, s druge strane reke, kod Beton hale, bačena je ekspozivna naprava na klub Tilt.

Za sada nema informacija da li su ova dva napada povezana. Najmanje jedan isti vlasnik rukovodi i klubom Tilt i splavom Freestyler.

 

Šta im znači ovo 'najmanje jedan isti vlasnik'? Jel' to neka državna tajna, ili ime vlasnika ne sme da se izgovori?

Link to comment

01.03.

Deda Mraz još uvek jaše irvasa kod Opštine NBG. Više ne znam da li je to i dalje novogodišnja dekoracija ili je trajna skulptura.

gledala bash sinoc. sad je vec prekvalifikovan u odzachara koliko je shtrokav. degenerici, i ko ga je izabrao i ko ga drzi tu.

Link to comment

 

jebote jebote jebote!

 

samo se pitam ko je bacio oko na ovaj objekat  :ph34r:

 

http://www.ekapija.com/website/sr/page/1683864

 

SKC se seli na Novi Beograd? - Ministarstvo prosvete razmatra spajanje sa Domom kulture Studentski grad

 

kakva cemo ekipa da budemo, znachi za sada knjizimo autobusku i zeleznichku, tirshovu i narodni front, a sada i skc -_-

 

da se spremi jdp :rolf:

 

oni fakticki znachi gase dksg, a onda skc sele tamo? ne da bi mozda dali vecu zgradu, novu zgradu, dostupniju lokaciju? ma vazi. jebeni lopovi, nisha drugo, secikese i krvopije :ph34r:

 

jedva chekam da krenu da sele eteef i mashinac, onakva lokacija da trune onako mrtva :s_w:

 

 

a objashnjenje:

 

"i u ostalim univerzitetskim gradovima postoje samo studentski kulturni centri, jedino je Beograd izuzetak"

je dostojno neprevazidjenog intelekta jasmine mitrovic maric. nece nas ojaditi nepismeni olosh, nego ovi polovnjaci, carinici i knjizevnici™, svi u sluzbi opravdanja. i treci rajh se naslonio na takve, gde nece jedan radikal <_<

 

ovlashceni distributeri bunike <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

mene samo interesuje kad i ko ce ugrabiti glavni zgoditak - narodni muzej. ionako ne radi vec decenijama...

 

jebote, kad god se ponadam da mozda ipak ponestaje materijala za kradju i cerupanje, oni smisle nesto novo.  :frust:

 

a objasnjenje me podsetilo na biser vezan za pricu koji sam cuo pre nekoliko godina (ne znam da li je istina al me ne bi cudilo da jeste), radilo se o raspravi o univerzitetu u blacu. valjda je par fakulteta/visih skola s pristinskog univerziteta bilo privremeno izmesteno tamo pa je neko dosao na ideju da se osnuje univerzitet u blacu. i kako to vec kod nas biva, dodje to na dnevni red nekog sastanka tela koje o tome odlucuje. kad je predlog iznesen, deo ljudi se zasmeje, a neki veselnik uskoci recima - sta je smesno, k'o da je kejmbridz mnogo veci. 

Link to comment

kakva cemo ekipa da budemo, znachi za sada knjizimo autobusku i zeleznichku, tirshovu i narodni front, a sada i skc -_-

 

da se spremi jdp :rolf:

 

oni fakticki znachi gase dksg, a onda skc sele tamo? ne da bi mozda dali vecu zgradu, novu zgradu, dostupniju lokaciju? ma vazi. jebeni lopovi, nisha drugo, secikese i krvopije :ph34r:

 

jedva chekam da krenu da sele eteef i mashinac, onakva lokacija da trune onako mrtva :s_w:

 

 

a objashnjenje:

je dostojno neprevazidjenog intelekta jasmine mitrovic maric. nece nas ojaditi nepismeni olosh, nego ovi polovnjaci, carinici i knjizevnici™, svi u sluzbi opravdanja. i treci rajh se naslonio na takve, gde nece jedan radikal <_<

 

ovlashceni distributeri bunike <_<

Pa to ono za onu školu dizajnera za kožu ministar kaže:

Nemojte vi meni, ja sam rođeni Beograđanin, te škole nikada ništa nisu valjale, možda sada kada ih spojimo nešto bude.

Pa lave a lako onda renoviranje pa kažete đacima, sad ćemo da vam sredimo školu biće lepša, pa onda op selite se!

Što je najbolje ima par ljudi koji su "čuli da je on baš sposoban i da je ta njegova škola baš do jaja..."

Link to comment

a objashnjenje:

 

"i u ostalim univerzitetskim gradovima postoje samo studentski kulturni centri, jedino je Beograd izuzetak"

je dostojno neprevazidjenog intelekta jasmine mitrovic maric. nece nas ojaditi nepismeni olosh, nego ovi polovnjaci, carinici i knjizevnici™, svi u sluzbi opravdanja. i treci rajh se naslonio na takve, gde nece jedan radikal <_<

 

Kada sam procitala ovo juce, morala sam se jos nekoliko puta da vratiti na recenicu, da bih se uverila da zbilja tako pise.

Meni bi bilo zao da se DKSG urusi. (Za razliku od SKCa) ima dobar, raznovrsni i poseceni program - u kontinuitetu. Jeste da medju publikom ima najmanje studenata, ali nema veze.

 

Ima peticija, mada to verovatno nista ne vredi: https://www.peticije24.com/protiv_gasenja_dksg

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...