Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

47 minutes ago, djeneralche said:

Da li je jos neko vidjao zivonjske leseve bacene u vidu hrpe pilecih glava po gradu? Izgleda da je poznata stvar, ljudi su uhvaceni ali i dalje rade to.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/po-medakovicu-razbacane-pilece-glave-i-nogice-stanari-zgrozeni-ritual-se-vec-mesecima/59575s7

Viđao sam kod mostarske petlje i bio u čudu, a onda sam naišao na objašnjenje u medijima (poput ovog). 

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Plan je da se u Surcinu pored tzv Nacionalnog stadiona grade i kompleksi zgrada, kao i Sajam.

Cemer jbt, stvarno nismo normalni. Prioriteti za ozbiljno posmatranje.

  • +1 1
Link to comment
Just now, munze said:

sve sem hale 1 koja ce spontano da se samozapali

:riba:

Za ocekivati. Jel glupo da pitam, sta ce hala 1 da glumi sama bez ostalih hala?¿ Spomenik arhitekturi, ili¿

Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Za ocekivati. Jel glupo da pitam, sta ce hala 1 da glumi sama bez ostalih hala?¿ Spomenik arhitekturi, ili¿

glumice kao stara zel. stanica. hala 1 jje pod zastitom  drzave :lolol: kao spomenik kulture. bila je najveca kupola na svetu napravljena od prenapregnutog betona.  sta ce da im padne na pamet, ne znaju. po meni verovatno pozar

  • +1 8
Link to comment
On 26.3.2023. at 15:57, Lezilebovich said:

Ne, nego na kruzni put na kraju vojvodjanske i na pocetku vinogradarske ( koju su valjda zatvorili zbog ovoga)

 

On 26.3.2023. at 16:09, Tsai said:

U je, zar to nije preusko?

Eto belaja kao što sam i predvideo, od juče kolona iz pravca Surčina ne ide od Ledina do Granda već od pre Ledina do samog kružnog toka. Vojvođanska pakao po svim semaforima...

Dobar deo saobraćaja se sa AP prelio na interne blokovske saobraćajnice. 

Udri samo i otvaraj što pre bez obzira što nepostoji direktna veza između JG i novog puta a ni kraka T6 od Granda ka kvantašu...kakvi bolidi :frust:.

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...