Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, vememah said:

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruke levo i desno, kao i Z u kvadratu ispod poruke "Kosovo je Srbija" prekrečeni, ona je ostavljena.

 

 

 

Ima i nastavak izgleda 

 

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

u toj zgradi su prostorije instituta za hemiju, možda još nekih državnih institucija a sasvim sigurno tu su smešteni i neki sektori ministarstva prosvete.

sve je na svom mestu, da se tako izrazim

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

prolazila sam njegosevom dok su arsenijevic i ostali krecili grafite, policije (komunalne, sudeci po kolima) je bilo skoro kao na derbiju.

grafit je naravno do tada stajao postojano mjesecima, kao i mladic na domu omladine, domacinski, u njegujucem okruzenju.

Link to comment

Prekoputa tog parkica na Slaviji, tacnije u Kralja Milutina prema Trecoj je dugo bio Putinov portret ispred ruske trobojke. Prvo je dobio krvave/iskopane oci (ne secam se da li je tad bilo nekog obracuna, ili je neko gadjao iz kola, izbledelo mi) pa mu je zatim druga strana stavila tamne naocare. Nisam razumela taj detalj pokrivanja ociju kad mu je krv lila citavom visinom. Onda su dosli Rusi pa se pojavio natpis na ruskom, nesto tipa "ne ratu". Sad je Putin nestao pod farbom, prefarban u bojama neke zastave, nase ili ruske ne znam. Zna li neko ko ga je prefarbao? Tipujem na izbegle Ruse.

Inace je taj kraj "bogat" takvim uradcima. Ne znam da li jos stoji onaj Mladicu u Njegosevoj malo dalje, taj je dugo imao dezurnog strazara. Izbegavala sam da gledam na tu stranu, pa mi ostala navika - juce sam tu prosla ali ne znam stoji li jos.

Edited by Lucia
Link to comment

Branimo Kosovo tako što ga smeštamo u zaborav?

Nisu crtali grafite po Zagrebu i Beču, već u Beogradu, kome može da smeta pominjanje Kosova u samom centru Beograda?

A pokrivalica za krečenje, " čišćenje parka", how yes no, ajde da ih vidim svakih 7 dana da čiste.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...