Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

21 hours ago, Jumanji said:

Kazu kod Vuka.

b58df712dd9a70bcc3c46d3f2e57704d.jpg

Tamo nisam bila od kada sekta vlada sigurno, ali nije bilo ovako pre njih emoji849.png
 

Joj blam me da pričam sad ovako mator ali mi smo devedesetih upadali u garažu metroa, tamo smo izlazili. Gde se snimao posle onaj Partibrejkers spot. Isečemo žicu (uglavnom je stalno i bila isečena pa nekako skrpljena pa samo to razvališ), unesemo kvoterpajp za skejt i kasetofon i sedimo do ujutru. A danas kao kenjam klincima nešto, kuku...

  • +1 2
Link to comment
On 22.7.2021. at 14:30, renne said:

znači kad pročitam ovo "glavno iskustvo turista iz Beograda - noćni klubovi" jasno mi je onda što nas niko ne poštuje ni 2% i što nas jebe ko kako stigne, kad sami sebe ponižavamo i reklamiramo kao neki Tajland u Evropi - jeftina cuga i još jeftiniji seks. Lokalni živalj ko jebe, pošto donosioci odluka ili su vlasnici ili reketiraju vlasnike ugostiteljskih objekata, ispade da su nam ugostiteljstvo i hotelijerstvo najjače privredne grane, kao da smo u najmanju ruku Maldivi ili Nevada. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, James Marshall said:

znači kad pročitam ovo "glavno iskustvo turista iz Beograda - noćni klubovi" jasno mi je onda što nas niko ne poštuje ni 2% i što nas jebe ko kako stigne, kad sami sebe ponižavamo i reklamiramo kao neki Tajland u Evropi - jeftina cuga i još jeftiniji seks. Lokalni živalj ko jebe, pošto donosioci odluka ili su vlasnici ili reketiraju vlasnike ugostiteljskih objekata, ispade da su nam ugostiteljstvo i hotelijerstvo najjače privredne grane, kao da smo u najmanju ruku Maldivi ili Nevada. 

mi smo se priključili kolektivnoj tužbi.

Nova tužba strazburu se zatvara u ponedeljak

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
Prvi put čujem/vidim. 
Zar nije bio problem ako je preblizu, kamoli ovo?
Trebalo bi da se izbegne, no imaš toga i po blokovima u NBG.
Doduše ne znam koje snage. Ali ne znamo ni ovaj koje je.
Sve u svemu ovde je problem što je ovo očugledno neka "budževina"...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
Prvi put čujem/vidim. 
Zar nije bio problem ako je preblizu, kamoli ovo?
nishta vishe nije problem. ja imam jebemo postrojenje pod nosom, demonstriralo je nas 6 (shest), drugu stranu zgrade nije doticalo (!), bunili smo se pola godine, rekli su nam da smo shkolovane budale i ako nam smeta da idemo u shumu, da smo neprijatelji naroda jer ne zelimo da narod ima struju. otad me dosta zabole za bilo kakve gradjeviske probleme sugradjana, snadjte se, potrpite, sace ovo da prodje.a za ovo govno me samo zanima plan spasavanja u sluchaju da nato krene da bombarduje, oh wait s_p.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...