Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

37 minutes ago, Frile said:

kako to "bez oznaka", na kakve oznake misliš?

 

Mozda misli na broj leta? Tesko da ce bilo sta po Evropi da leti bez registracija (ili flight plan-a)...

 

Mada mogu da se prate i teretni/drzavni avioni na FR - ja bas pre neku nedelju videh jedan IL-62 iz BEG, mislim da je bio Sudanske vlade.

 

Drugar koji zivi na NBG kad cuje tako nesto neobicno ponekad onda pita/javi.

Link to comment
4 hours ago, beta kentauri said:

interesantno je da je ovakav požar buknuo samo nekoliko dana pošto su BČE preuzeli kontrolu nad deponijom i pošto kontrolišu ulaske. 

Rešavajutm problem?

Teorija zavere off...

 

edit: Radomir Lazović sa FBa:

Quote

 

Nakon izveštavanja sa lica mesta požara na deponiji u Vinči, upravo nas je zadržalo privatno obezbeđenje. Očekujemo policiju da interveniše.

Javljamo uskoro šta se dešava.

 

 

Edited by ragasto
Link to comment
5 hours ago, jms_uk said:

Mozda misli na broj leta? Tesko da ce bilo sta po Evropi da leti bez registracija (ili flight plan-a)...

 

Mada mogu da se prate i teretni/drzavni avioni na FR - ja bas pre neku nedelju videh jedan IL-62 iz BEG, mislim da je bio Sudanske vlade.

 

Drugar koji zivi na NBG kad cuje tako nesto neobicno ponekad onda pita/javi.


Meni preleću preko glave (kad uzleću/sleću preko B.Brda), sad kad radim od kuće nije mi teško da pogledam na FR kad čujem da tutnji - i po pravilu svi su tu. Neki uključe transponder sa nekoliko minuta zakašnjenja. Većini transportnih na podacima na FR ne piše destinacija, svima piše registracija.

Jedini kojima u skorije vreme nije pisala registradcija su beloruski IL62 - samo se vidi tip aviona pa ih po tome prepoznajem (beloruski rada airlines, jedni od poslednjih preostalih il62 u civilnoj upotrebi). I osim njih, par puta su letela jedan za drugim dva komada AN26 jedan za drugim, jednom sam ih otpratio do sletanja u Danskoj.
 

  • +1 3
Link to comment

Ja sam zatvoren u stanu, nemam pojma kad da otvorim prozore, a varijanta da se evakuisem iz grada nije realna. 

 

Samo da se razduva ovaj otrov iz vazduha, pa da padne na paradajz, krave i kukuruz, da mozemo da prodisemo. :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...