Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ono, ima nachina da spomenik na stanici postane potpuno prihvatljiv, samo pomerish granicu. shta fali na kraju chichi sa machem. al to je zato shto smo nemoderni sad.gif

jel ima ova skalamerija neku ljudsku sliku? :unsure:

sent from bubamoto



Link to comment
10 hours ago, msv said:

Biće psihodelija kad krenu neki protesti sa Studentskog trga, a pored Strela trbuhozbori o gutanju žabe, kuvanju riba iz akvarijuma... :D

 

Ili se nešto poremeti, pa krene "Đilase - lopove, vrati pare, lopove!"

  • Haha 2
Link to comment
Mislim da je samo slikano iz nereprezentativnog ugla, ispod ova 3 metka/zvučnika.
 
 
Pa da "kao"...
Mislim meni je bezveze i ova "oriđiđi" varijanta...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
Quote

Gradsko veće Beograda donelo je danas odluku da noćne klubove, koji obavljaju delatnost isključivo noću, oslobodi plaćanja zakupa u periodu od 1. aprila ove godine do 31. marta naredne godine, kaže zamenik gradonačelnika Goran Vesić.

 

  • Haha 1
Link to comment

sinoć sam prošla peške onaj potez, dušanova, džordža vašingtona, 27. marta... na šta liče one ploče, to je kao da se neko igrao. negde su skroz spojene, negde je razmak između dve skoro santimetar. tamo gde lokali imaju neki stepenik ka trotoaru, tu su ostale rupe oko stepenika koje se lagano pune otpatcima. sačuvaj bože... i na sve to, sve je jako štrokavo. valjda što još traju radovi, pa tu perači ulica ne mogu ni da prođu... na svaka tri koraka je poneka bljuvotina, zapišotina. baš jad i beda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...