Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Just now, gospa buba said:

ovaj fini shlafrok? kazi mi i da je brend neki?

sent from bubamoto
 

Ne mogu da provalim brend, ali vidi kako stoje ramena, a lagan je kao pero. Verovatno je za taj kaput mogao da kupi manje dostavno vozilo.

Link to comment

Lik ima isti problem kao i njegov shef, moze da nosi na sebi stvari u vrednosti koje se mere hiljadama evra i dalje ce izgledati prejadno. U konkretnom slucaju kao nastavnik OTO-a dok deci pokazuje kako radi strug.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Chika Spale said:

Lik ima isti problem kao i njegov shef, moze da nosi na sebi stvari u vrednosti koje se mere hiljadama evra i dalje ce izgledati prejadno. U konkretnom slucaju kao nastavnik OTO-a dok deci pokazuje kako radi strug stegu.

 

ne dobacuje taj ni blizu struga

 

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, Chika Spale said:

Lik ima isti problem kao i njegov shef, moze da nosi na sebi stvari u vrednosti koje se mere hiljadama evra i dalje ce izgledati prejadno. U konkretnom slucaju kao nastavnik OTO-a dok deci pokazuje kako radi strug.

U cemu je poenta poredjenja ovog kriminalca sa nastavnicima ?

Link to comment
U cemu je poenta poredjenja ovog kriminalca sa nastavnicima ?
poenta je da je preskupo preplatio (!) radno odelo koje nastavniku otoa visi na chiviluku proudly since 1990. ja sam to tako dozivela.

sent from bubamoto


  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Lezilebovich said:

U cemu je poenta poredjenja ovog kriminalca sa nastavnicima ?

Mozda nisam previse plasticno objasnio ali nisam hteo da kazem nista vise niti nista manje od ovoga sto je gospa buba ispod dodala. Nastavni kadar bilo kog nivoa je kod mene na suprotnom kraju spektra postovanja u odnosu na Vesica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...