Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Agencija Tanjug imala je uvid u presudu po kojoj je Upravni sud, takođe, naložio Ministarstvu da donese "novo i na zakonu zasnovano rešenje", a u skladu sa primedbama iznetim u presudi.

------------

 

Ovo je tek prvo poluvreme...bice jos bitaka za Kalemegdan

Link to comment

Mislim da je sad tu "problem" 

Quote

Upravni sud je u potpunosti usvojio argumentaciju pravnog tima RERI-ja, konstatujući, između ostalog, da je izvođenje pripremnih radova bilo pravno nemoguće bez prethodno pribavljene saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

 

...izgleda da je glupiranje u tom smeru malo zajebanija rabota pogotovo ako ti se naklati i http://www.europanostraserbia.org/

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Mislim da je sad tu "problem" 
Upravni sud je u potpunosti usvojio argumentaciju pravnog tima RERI-ja, konstatujući, između ostalog, da je izvođenje pripremnih radova bilo pravno nemoguće bez prethodno pribavljene saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.
pa tek ce im se naklatiti, ne mozesh i da imash evropsku bashtinu i da njishtish za evropske pare za istrazivanje i odrzavanje, a onda raskopavash i pravish svinjac da bi neki batica fakturisao. mislim, moze, izadjesh iz sistema i organizacija i radish shta hocesh, ali to je druga pricha.

sent from bubamoto
  • +1 1
Link to comment
pa tek ce im se naklatiti, ne mozesh i da imash evropsku bashtinu i da njishtish za evropske pare za istrazivanje i odrzavanje, a onda raskopavash i pravish svinjac da bi neki batica fakturisao. mislim, moze, izadjesh iz sistema i organizacija i radish shta hocesh, ali to je druga pricha.

sent from bubamoto
Pa to, plus ono što mi rekla jedna naučnica što je u tim krugovima, ovima dobro došla ovakva svinjarija da dokažu da zapravo mogu nekog i da nateraju da ne divlja.
Treba i toj "nostri" neka pobeda.
[emoji6]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 24.3.2021. at 10:04, Blažujka Dobrodolska said:

da se nadje neki ćošak i za kurvu mladu Vidosavu

 

A i za mladu Gojkovicu. Ionako izmedju Beograda na vodi i Skadra na Bojani nema neke posebne razlike.

Link to comment

nemam ništa protiv upotrebe ćirilice kao zvaničnog pisma u ugovorima i ostalim dokumentima. samo mi je blaesavo pisanje imena stranih firmi ćirilicom. i još ostavljaju x i y među ćiriličnim slovima.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...