Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

40 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da nema, iskreno.
A naravno da je u međuvremenu moglo biti osnovano preduzeće koje bi bilo u vlasništvu grada i koje bi preuzelo model.
Tu je pitanje ako se grmelo da je sve to loše šta je sad?
Kao i sve.


.... Shiit has hit the fan!
 

 

Neka lica su povezana sa nekim parama nekim potplacivanjem.:D

Link to comment
Quote

Posle višemesečne istrage, jutros su uhapšena četiri komunalna milicionera, koji se sumnjiče za zloupotrebu službenog položaja i trgovinu uticajem. Opredeljenje u radu Komunalne milicije je, između ostalog, ‘čišćenje sopstvenih redova’ jer se ne krijemo iza problema, ali izražavamo nadu da u budućnosti više neće biti ovakvih situacija. Javnost će blagovremeno biti obaveštena o ishodu postupka koji sprovodi Ministarstvo unutrašnjih poslova, kojem želim da zahvalim na saradnji i podršci koju pruža Komunalnoj miliciji kako bi naš posao bio obavljen što bolje, a korist od toga imali svi građani Beograda

 

Link to comment
On 1.3.2021. at 10:26, Frank Pembleton said:

Samo ću ovo ostavit ovde...
tapatalk_-1601292940_450x450.jpgtapatalk_-1602216461_450x450.jpg

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ne pratim bas mnogo, hoce li ovo stvarno biti toliko visoko? Dokle su stigli sa gradnjom? Svaki put kada odem kuci vidim da ima neceg novog, i uhvati me neki strah. (U septembru sam videla iz auta da je nikla nova zgrada pored te okrugle, delovalo mi je vise kao parking, bilo je malo uvuceno i ne deluje mi kao nista sa ovih slika?)

U stvari, sad gledam ponovo, ovde stoje dve okrugle zgrade..ali ona koja postoji nije tako visoka. Da li to znaci da ce ugurati jos jednu?! I to na samu ulicu? :wacko:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

i meni se činilo da je to garaža na par spratova a onda iznad, biće do nebesa taj valjak. rešili su da sjebu panoramu pa to ti je.

 

 

Link to comment
35 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ne pratim bas mnogo, hoce li ovo stvarno biti toliko visoko? Dokle su stigli sa gradnjom? Svaki put kada odem kuci vidim da ima neceg novog, i uhvati me neki strah. (U septembru sam videla iz auta da je nikla nova zgrada pored te okrugle, delovalo mi je vise kao parking, bilo je malo uvuceno i ne deluje mi kao nista sa ovih slika?)

U stvari, sad gledam ponovo, ovde stoje dve okrugle zgrade..ali ona koja postoji nije tako visoka. Da li to znaci da ce ugurati jos jednu?! I to na samu ulicu? :wacko:

letos sam nešto išla do sajma pešaka, pa sam prošla sarajevskom. ovaj jajo je prilično visok. vidi se i na ovoj slici. kockasti deo je kolko tolko u visini ostalih zgrada u sarajevskoj, a jajasti deo koji bi trebalo da gleda na kneza miloša ima još preko 10 spratova. nisam prolazila s te gornje strane, i meni ovako napamet deluje da ove druge dve ne mogu da stanu tamo. zbudžiće ih, šta im teško.

inače, meni je sarajevska toliko ružna, da mi se ovaj jajo dopao. možda je i efekat šoka :lol: kao neki svemirski brod usred onog buvljaka od ulice.

 

ja sam naivno zabezeknuta kako takve zgrade brzo izniknu. sarajevskom sam svakodnevno prolazila 2016. i tek krajem godine su se pojavili bageri i krenulo krčenje tog dela. a verovatno je bila završena ova zgrada i pre nego što sam je ja letos prvi put videla.

 

a prošle godine sam u julu otkazala stan na uglu cvijićeve i đure đakovića. zadnjih petnestak dana jula nije moglo da se živi jer su se pojavili bageri i krenuli da krče plac pored zgrade na kome je bila napuštena auto perionica. pre desetak dana prođem tuda, a ono šestospratnica iznikla, ima sigurno preko 1000 kvadrata... nije baš gotova, ali malo još nedostaje. pa to se izgradilo za par meseci, i to uglavnom tokom zime. 

kad bi tako brzo sređivali i ove ulice što su raskopane godinama...

 

 

Link to comment
 
Ne pratim bas mnogo, hoce li ovo stvarno biti toliko visoko? Dokle su stigli sa gradnjom? Svaki put kada odem kuci vidim da ima neceg novog, i uhvati me neki strah. (U septembru sam videla iz auta da je nikla nova zgrada pored te okrugle, delovalo mi je vise kao parking, bilo je malo uvuceno i ne deluje mi kao nista sa ovih slika?)
U stvari, sad gledam ponovo, ovde stoje dve okrugle zgrade..ali ona koja postoji nije tako visoka. Da li to znaci da ce ugurati jos jednu?! I to na samu ulicu? :wacko:
Na slikama su za moj ukus mnogo blizu zgrade.
A dokle su stigli? tapatalk_-169761359_640x479.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ovaj soliter levo sto se nastavlja na kockastu je izgradjen

ovaj najvisi srednji se gradi, stigli do mozda 10tog sprata

ovaj desno, do same ulice KM samo temelji i gvozdje iz zemlje

 

sve to ide dosta brzo i samo gradiliste nekako kao da nije kod nas vec u nekoj uredjenoj drzavi

 

meni se nikako ne uklapa  na tu lokaciju

Link to comment

Skyline je jedan od retkih projekata koji ce uciniti Beograd lepsim. Jos kad bi s druge strane petlje nikla jos neka kula, bilo bi sjajno.

 

Nazalost, toliko je drugih projekata koji ga urbanisticki trajno unistavaju i naruzavaju, tako da tu nema pomoci..

  • +1 1
Link to comment
Skyline je jedan od retkih projekata koji ce uciniti Beograd lepsim. Jos kad bi s druge strane petlje nikla jos neka kula, bilo bi sjajno.
 
Nazalost, toliko je drugih projekata koji ga urbanisticki trajno unistavaju i naruzavaju, tako da tu nema pomoci..
Malo su mi blizu dve kule ili render nije realan?
Ajd da su obe poslovne, no jedna je stambena.
Takođe mislim da se "štedelo" na okolnoj saobraćajnoj infrastrukturi, mislim da će to kad se usele zgrade biti problem.

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...