Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

19 hours ago, Barti66 said:

Poenta je više nego jasna, treba bukvalno ogaditi svako moto kretanje (sem naravno odabranima) u blizini Bnva.

Pa kako onda do najboljeg tržnog centra usvijet? Nešto se ne uklapa...

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Pa kako onda do najboljeg tržnog centra usvijet? Nešto se ne uklapa...

Za u tc i iz tca ima dovoljno saobraćajnica...ogaditi kretanje treba svima koji bi samo "nako" prolazili, a to je 90% saobraćaja u tom kraju, npr na posao ili sa posla tom rutom, tkz tranzit. Ko se nameri u tc neće ga ni poplava sprečiti u pohodu :fantom:.

  • +1 1
Link to comment

mislim da grešite. da bi se došlo do najvećeg TC "u svijet" jedan je prilaz hercegovačkom i vudrovilsonovom, drugi je da od mostara ideš ka sajmu i smotaš desno. ako ideš prvim prolaziš direktno ispod prolaza haj sosajeti BNV pučanstva. trećiprilaz ja savskom do koje dolaziš ovim sranjem pa desno. ispravite ako ja grešim.

Link to comment

Zato i kažem, ko ide u tc ide u avanturu s namerom i svesno, ostali će zaobilaziti. Pučanstvu bnva to možda i neće smetati, frekventnost takvog saobraćaja je dosta manja i u principu se odvija u manje više ponavljajućim ciklusima.

 

Edited by Barti66
Link to comment

Taj trg je integralni deo BNV i kao takav će se redovno održavati i paziti. Kako su resursi za održavanje i paženje ograničeni, moraće da se krati na drugim mestima u Beogradu. 

 

Video sam klince skejtere na platou, uvek mi je drago da vidim takvu namenu javnih prostora. Nadam se da će tako da ostane odnosno da neće da se polako zauzima raznim sadržajima. Npr, plato između Mihaila Bogićevića i Milovana Milovanovića, sa pogledom na Žir, već je delom namenjen novom prestižnom kafiću, u kom dva deci piva dođe ko prije krigla i nitko, nitko se ne smije. 

Edited by pacey defender
Link to comment
On 30.1.2021. at 19:05, Kundera said:


Bacio sad pogled, i eto , on ponavlja po hiljaditi put izrecenu neistinu o ulozi Nediceve Srbije u istrebljenju Jevraja u Srbiji i povezivanju njegovog rezima sa logorom u Sajmistu.

Znači odličan Nebojša.:lolol::lolol::lolol:

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Taj trg je integralni deo BNV i kao takav će se redovno održavati i paziti. Kako su resursi za održavanje i paženje ograničeni, moraće da se krati na drugim mestima u Beogradu. 

 

Video sam klince skejtere na platou, uvek mi je drago da vidim takvu namenu javnih prostora. Nadam se da će tako da ostane odnosno da neće da se polako zauzima raznim sadržajima. Npr, plato između Mihaila Bogićevića i Milovana Milovanovića, sa pogledom na Žir, već je delom namenjen novom prestižnom kafiću, u kom dva deci piva dođe ko prije krigla i nitko, nitko se ne smije. 

reche mi momak da su skejteri u ofanzivi, to je sjajno, ali bojim se da ce da ih rasteruju, nije to namena da nekom bude zabavno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...