Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Cuta je generalno jako harizmatican lik, ali je i neko ko nema problem da zasuce rukave i zavrsi posao.

 

Da sam ja neko u opoziciji on bi meni bio visoko na listi ljudi ciju podrsku zelim da obezbedim.

  • +1 3
Link to comment

Hiljadu ljudi je sasvim solidno za početak.

 

1 hour ago, cartman said:

 

Da sam ja neko u opoziciji on bi meni bio visoko na listi ljudi ciju podrsku zelim da obezbedim.

Koliko sam ispratio, sve oko Stare planine je solidno podržavala kojekakva opozicija, Patke, Marinika i drugari, Jeremijini puleni... Maltene svi govore o problemima sa zagađenjem, urbanizmom... Ne bi bilo loše i da se sva ta udruženja i inicijative oslobode "nećemo partije" tripova, pa onda možemo nečemu i da se nadamo.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Hiljadu ljudi je sasvim solidno za početak.

 

Koliko sam ispratio, sve oko Stare planine je solidno podržavala kojekakva opozicija, Patke, Marinika i drugari, Jeremijini puleni... Maltene svi govore o problemima sa zagađenjem, urbanizmom... Ne bi bilo loše i da se sva ta udruženja i inicijative oslobode "nećemo partije" tripova, pa onda možemo nečemu i da se nadamo.

 

Komplikovano je sve to oko Cute. A to "necemo partije" ,  je u odredjenoj meri i posledica delovanja partija, i ostalih .

Ni meni se to ne svidja jer nije realno tako praviti napredak, ali jbga, pravo tih ljudi je da odaberu taj put.

Link to comment

Pa da, šta nije jasno.
A kad se već oteraju ptice, glupo je to bude "mrtvo zelenilo" daj tu neki elitni stambenjak...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

nekom prilikom sam negde pročitao da je problem za one koji bi da sjebu ratno ostrvo to što se nalazi na međunarodnom plovnom putu.

 

inače, verujem da su oni rešili da zabodu ašov na svako iole profitabilno mesto.

Link to comment
On 10.1.2021. at 19:38, Zabalujev said:

Hiljadu ljudi je sasvim solidno za početak.

 

Koliko sam ispratio, sve oko Stare planine je solidno podržavala kojekakva opozicija, Patke, Marinika i drugari, Jeremijini puleni... Maltene svi govore o problemima sa zagađenjem, urbanizmom... Ne bi bilo loše i da se sva ta udruženja i inicijative oslobode "nećemo partije" tripova, pa onda možemo nečemu i da se nadamo.

maločas pročitah na drugom topiku o zelenovićevim namerama.  tako nešto je meni jedina prihvatljiva opcija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...