Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

22 minutes ago, Skyhighatrist said:

Razmotaće neku travu preko, sigurno.

 

 

Mislis da nece biti vasar sa nekim tezgama, klizaliste i drugi kulturno-zabavno-ekonomski sadrzaji?

Link to comment

Nene, odgovarao sam Bubi za ovu bubuljicu posred čira :lolol:

 

A ovamo će biti kao i na Trgu, red prazno bez ičega, red klizališta gledanja fudbala kulturnoumetničkog programa.

Link to comment

Ta bubuljica posred cira je bukvalno jedini komad infrastrukture koji su ovi retardi na trenutnoj vlasti uspeli da naprave u Beogradu u poslednjoj deceniji. Toliko da budes nesposoban je bas uspeh.

Link to comment
3 minutes ago, Barti66 said:

Crpna stanica ovako kako stoji, gde stoji i čemu služi, je savršen spomenik njihovom neznanju, bahatosti i gluposti kojem nažalost izgleda nema kraja.

Da li ce ova crpna stanica spreciti poplave autoputa i ostatka Beograda u buducnosti? Ja sam nesto nacuo da su poplave koje su redovno zadessile autoput i ostatak Beograda u prethodnih par godina imale veze sa zatvaranjem kolektora kod Dusanovca da se ne bi poplavio BG na vodi.

Link to comment

Pa ovde neko reče da je crpna stanica, ja sam mislio da je to nešto ispod spomenika, neka mlatimudijalna postavka "Stefan naš nasušni kroz vekove" ili tako nešto...

Svejedno se uklapa u ambijent ko kamen u cipeli...

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Ako mislimo na isto, to je crpna stanica.

Ali nadzemni deo nije valjda morao izgledati ovako, baš štrči.

 

Jedino sto ovde strci je ovaj nesrecni pokusaj spomenika.

  • +1 3
Link to comment

Dobro, za spomenik ne znam više ni šta bih rekao, ali svakako nije jedini problem ovde.

Nego, ja tek sad provaljujem da su oni ovde zatravnili i jednu stazu, označeno narandzastom bojom. :ziga::rolf:
L0EuiAM.jpg

Edited by mraki
Link to comment

Ovo je bre, teatar apsurda. Postavili travu na stazu!!!

Mada, pažljivim gledanjem, rekla bih, da na travnatom delu se ocrtava i putanja još jedne staze, počinje ili završava se kod belog kamiona. Možda su ovo nove metode uređenja eksterijera. Lendskejping, naprednjački mod.

 

 

 

Glede crpne stanice, zar ulaz nije mogao da bude u nivou terena, neki veliki šaht, kao vrata da se otvore i stepnice na dole, ako več neko mora regularno da ulazi unutra?

Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...