Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Fokus grupe su za beograd na vodi verovatno rekle mnogo stvari koje se ne svidjaju Vucicu i on sta ce, baci kosku ljudima da se glodju oko spomenika. Klasika, baci nacionalizam dok kradem.

Link to comment
1 minute ago, djeneralche said:

Klasika, baci nacionalizam dok kradem.

+1

 

Jos smo dobro i prosli: da nije frke i zurbe da se popapa sto vise za sto krace vreme, moglo je da se za koju godinu zavrsi sa spomenikom milosevicu...

Link to comment

Moje iskustvo sa neaktivistima je da jako malo gradjana suštinski zamera bilo šta Beogradu na vodi. Obično su me pitali, pa jel bolje da je ostalo onako zaraslo. Čaki i oni koji su kritični po pitanju  sadašnje vlasti. A pričao sam sa baš puno ljudi u raznim političkim prilikama, i njim je bilo jasno da sam ja protiv cele priče. 

 

Ljudi iz okoline su se uglavnom žalili na migrante, buku iz klubova i hostele (ako ih imaju u zgradi ili okolini)...

 

 

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Moje iskustvo sa neaktivistima je da jako malo gradjana suštinski zamera bilo šta Beogradu na vodi. Obično su me pitali, pa jel bolje da je ostalo onako zaraslo. Čaki i oni koji su kritični po pitanju  sadašnje vlasti. A pričao sam sa baš puno ljudi u raznim političkim prilikama, i njim je bilo jasno da sam ja protiv cele priče. 

 

Ljudi iz okoline su se uglavnom žalili na migrante, buku iz klubova i hostele (ako ih imaju u zgradi ili okolini)...

 

 

Apsolutno. Valjda je tako je za svaku izgradjenu stvar. Pa i legenda kaze da su Izraelci zabranili AVu da pljuje most na adi, jer se retko kome zanera na onome sto je izgradio , bez obzira na lopovluk

Link to comment

Ja setao nekad tu tim krajem pored reke i startuje me neko dete da radim anketu, ja tako sta cu, na svako pitanje odgovorim negativno i pitam je na kraju sta kazu drugi ljudi  koje je intervjuisala i ona kaze slicno vama.

Link to comment

Kada dodje opozicija na vlast, sve ce biti drugacije:

 

Quote

qlRk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Predsednik Demokratske stranke i gradonačelnik Dragan Đilas izjavio je danas da je sa prvim potpredsednikom vlade Aleksandrom Vučićem ranije postigao konsenzus o značaju projekta "Beograd na vodi", koji bi uz metro mogao da promeni sliku Beograda.

 

https://www.blic.rs/vesti/beograd/djilas-beograd-na-vodi-i-metro-promenice-sliku-grada/yvyf8r3

 

Link to comment

Пројекат уређења савског амфитеатра је стари пројекат и сам по себи није проблематичан. У тренутку када је Ђилас ово изјавио, још се ништа конкретно о пројекту није знало - нису били донети ни урбанистички план ни лекс специјалис за пројекат, нити је потписан уговор са Арапима.

Link to comment

:)

U trenutku kada je Djilas rekao to što je rekao, još je bio obavezan međunarodni konkurs, bila je na snazi studija o visokim objektima i eksproprijacija je morala da se sprovodi po zakonu o eksproprijaciji ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...