Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, Svarog said:

izgleda super. je l ima još i neka voda s druge strane? malo glupo plaža bez vode. ne kažem da ne bi moglo da prođe kod ljudi, al jes malo glupo.

The+Beach+Dubai_203.JPG

 

Evo ti voda, k'o da je voda bitna...

 

Link to comment
1 minute ago, Svarog said:

o hebo vas otac, sarkazam ne prepoznajete obojica :isuse:

E jebo te, na tvoj sarkazam, odgovaram sarkazmom... :D

 

Inače, plaža je bila super dok je bila neuređena... Sad su je sredili, stavili šoping mall na plažu, stavili trim stazu, naplaćuju sve što se može naplatiti (recimo tuševe :isuse:) pa mi je jasno zašto bi to nekom™ bilo privlačan model...

Link to comment
16 hours ago, MortimerBrewster said:

za BNV bi baš najbolje rešenje bilo to što predlažete - izgradnju mosta na drugoj lokaciji. dobili bi prostora za makar još jednu zgradu, a kraj bi im bio mirniji i poželjniji.

mi se svi na ovom forumu nadamo da će život stanovnika beograda na vodi biti što odličniji. i živimo za to.

Link to comment
19 hours ago, Milosh76 said:

 

Skoro svaki dan prelazim taj most i nekako mi je prirastao za srce. Elem, jeste pun rupa, jesu uske trake, smaraju i busevi i tramvaji, ali nekako pomaze da se iz starog dela BG predje na NBG relativno brzo i lako.

 

 

Most na tom mestu apsolutno treba da stoji i odavno su prošli svi rokovi da se tu napravi nešto kršteno i dugoročno. Koliko god da smo nostalgični spram postojećeg mosta, treba imati u vidu da je u pitanju vojni montažni objekat iz drugog svetskog rata. Makar bio i nemački, svi resursi su mu odavno istekli (zapravo to što je nemački je verovatno glavni razlog što se već uveliko nije sobalio u Savu). Još malo i napuniće 80 godina a u rečnom koritu stoji na drvenim (!) šipovima.

 

Ideja da ga koriste na bilo kom drugom mestu je suluda, on može da posluži još za ratnu rezervu i to je to. A pre nego što se bilo šta uradi sa njim treba napraviti taj novi most odmah pored njega i zatvoriti/otvoriti ih istovremeno. Sad, šta će ovi imbecili u stvarnosti da urade to je uvek neka druga priča.

Link to comment

uradice tachno nishta i bonus pustiti tramvaje za kalemegdan preko banovog brda. ako ne srushe i kalemegdan pre toga. ili omalterishu, u boljem sluchaju. i njemu isteko rok.

sent from bubamoto

Link to comment

Juče sam prešla preko obrnutih kocki na trgu. Nema protresanja unutrašnjih organa, što je plus, biciklistička staza mi je misterija, polazi od nigde i ide do nigde.  Na samom trgu su neke tribine i šatre. Nemam pojma šta će još raditi do januara, sve deluje gotovo.

Vozila sam se potpuno novim autobusom na lliniji 22l, do Slavije. Nikada nisam ušla u tako nov autobus, čak je i mirisao na novo. Jedino što je majstor nagario grejanje , a napolju 20 stepeni.

Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

Juče sam prešla preko obrnutih kocki na trgu. Nema protresanja unutrašnjih organa, što je plus, biciklistička staza mi je misterija, polazi od nigde i ide do nigde.  Na samom trgu su neke tribine i šatre. Nemam pojma šta će još raditi do januara, sve deluje gotovo.

Vozila sam se potpuno novim autobusom na lliniji 22l, do Slavije. Nikada nisam ušla u tako nov autobus, čak je i mirisao na novo. Jedino što je majstor nagario grejanje , a napolju 20 stepeni.

Ta cirkuska satra na trgu je zapravo svrha odabira da to bude "otvoren trg" da mogu da uvaljuju kombine sa nekim reklamnim dogadjanjima i maznjavaju pare...

To utorkom i sredom naprave "gledanje Lige Sampiona".

Mene zanima koja je sad svrha kocki kad one sad ne usporavaju saobracaj?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...