Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Autobusi 43 iz Koteža i 96 iz Borče, koji su saobraćali do Trga republike, od petka voze samo do Pančevačkog mosta.

Iz Sekretarijata za javni prevoz kažu da su se prilikom pripreme za vraćanje linija javnog prevoza 43 i 96 na redovne trase konsultovali sa predstavnicima opštine Palilula.

- Oni su predložili da ove dve linije ostanu na okretnici ispod Pančevačkog mosta uz opravdanje da to odgovara većini građana.

 

Pa ne, možeš samo da se smeješ, majke mi [emoji38]ol:

I evo idu slave i sad ja nekome treba da objašnjavam nešto u vezi ovih štetočina?

Ima bre da sve teram u 3 lepe?!

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

sinoć mi je trebalo sat vremena od stana u rakovici do tiršove. 16:30 -17:30.

stajanje na banjici zbog rupe prekoputa =MV pumpe i na ulazu na kružni tok autokomande.

od tiršove do nove galenike još 30 minuta.

sporo od izlaska sa autoputa ka kinesko - srpskom mostu.

 

jedva čekam da me put odvede u selo.

 

Kakav danak neiskustvu.

 

Od rakovačkog puta popneš se preko Pere Velimirovića do Belog dvora, pored Ambasade, Pinka, Marakane na Autokomandu do Tiršove.

Napomena: ulaz na Autokomandu od Marakane je ubedljivo najbrži.

Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Pa dobro, većini zaista više odgovara to nego još jedno preslagivanje kocki.

:lolol:

s druge strane, to što se građanima možda čini da im ne odgovara, to je zato što je svaki lek gorak, a na kraju ti čini dobro, tako i doluke gradskih otaca.

Link to comment

to vam je kao sa strujom (angažovana snaga) ili telekomom uračunati impulsi). fiksni trošak uprkos nultoj potrošnji. to što možeš da imaš ako ti zatreba.  da ga yebem.

Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Pa dobro, većini zaista više odgovara to nego još jedno preslagivanje kocki.

 

Ovaj kolaps ako potraje, kapiram da će na kraju jednostavno da udare asfalt preko kocki i vrate sve kako je bilo

Link to comment
Beograd zdaj
25f61876946f6d5c246d6d10ca2657c9.jpg
Juče je na toj deonici sve bilo ok, sad sam se posle sat vremena vožnje i pređenih 1-2 km, vratio kući.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment
20 hours ago, April said:

Brate, juče sam stajao na Pančevcu jedno 20 minuta sa par stotina vozila oko sebe. I njega su gradili Nemci, tako da nisam brinuo.

 

Ovu verziju mosta su gradili Rusi odmah posle rata.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...