Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Moraće sve da preraste u neki aktivan otpor, neku građansku neposlušnost. Most, gondola i trg Nikole Pašića su bukvalno crvena linija.
Mislim da su za "nas" oni tu crvenu liniju prešli odavno.
A za crvenu liniju kod ostatka mase imaju još ihaha.... I to nisu gondole i trgovi

Tako da oni su sad između te dve i njima je zlatno doba!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Anketa ima ponudjene odgovore da se most srusi i da se most srusi. Tacno me zabole na koji nacin ce da ga sruse kad smo vec tolike pizde da im dozvolimo.

Jedino ispravno resenje je da most ostane tu gde je. Ako treba neka ga pretvore u pesacki ili biciklisticki, pa nek zidaju nov malo uzvodno da udari u produzetak Bulevara Avnoja.

Link to comment
4 minutes ago, Delija67 said:

Anketa ima ponudjene odgovore da se most srusi i da se most srusi. Tacno me zabole na koji nacin ce da ga sruse kad smo vec tolike pizde da im dozvolimo.

Jedino ispravno resenje je da most ostane tu gde je. Ako treba neka ga pretvore u pesacki ili biciklisticki, pa nek zidaju nov malo uzvodno da udari u produzetak Bulevara Avnoja.

+1

Link to comment
23 hours ago, Frank Pembleton said:

Naravno. BnV mirno da spava bez nekog čangrljanja tramvaja

...ovo.

 

Sedeo u nekoj BnV bašti kod mosta, mislio sam da je cunami.

Link to comment

Pukla cev za vodu u Pasterovoj ulici, pa Urgentni centar ne prima pacijente. 

Lik iz vodovoda, neki Šobot, objasnio da su bile velike varijacije u temperaturama, pa dolazi do pucanja cevi!!!!!!

Jbt, kako ove laži samo serviraju i što je najstrašnije to prolazi. Jbt niko da se zamisli, da temperatura nije bila niža ujutro od 5-6 stepeni, a dnevna je , eto danas oko 20 celzijusa.

Pa strašno!!!!

Edited by Arkadija
Link to comment

ako.

meni su prichali bugari kako je bilo u sofiji neposredno pre i posle pada zavese, bez struje, vode, automobili upadali u rupe po ulicama. otud njima nije neophodno objashnjavati kuda treba da idu i niti ne pokushavaju da jedu korenje. mi pak moramo da okrenemo josh jedan krug.

sent from bubamoto

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

mi pak moramo da okrenemo josh jedan krug.

Koji će nam voda. Ima u Maksiju, a za kupanje nije frka, nije vruće pa da se znojimo. Srbija ladno može bez vode, malo bi se drali jedno 15 dana, posle bi se svi snašli nekako.

 

Ovde bi izbila revolucija jedino da nestane inter neta.

Link to comment
23 minutes ago, Arkadija said:

Jbt niko da se zamisli, da temperatura nije bila niža ujutro od 5-6 stepeni, a dnevna je , eto danas oko 20 celzijusa.

Pa strašno!!!!

 

Varijacije temperature u zadnja 24 sata bile su manje od 7-8 stepeni. Evo za meteo stanicu u Košutnjaku pošto grafika ni arhivskih podataka nema za onu u Karađorđevom parku.

 

TnEGXOr.png

http://www.hidmet.gov.rs/latin/osmotreni/kosutnjak.php

Edited by vememah
Link to comment
6 hours ago, April said:

Koji će nam voda. Ima u Maksiju, a za kupanje nije frka, nije vruće pa da se znojimo. Srbija ladno može bez vode, malo bi se drali jedno 15 dana, posle bi se svi snašli nekako.

 

Ovde bi izbila revolucija jedino da nestane inter neta.

15 dana???

:rolf:

Link to comment
On 2.11.2019. at 18:54, Tihajeza said:

Neko obišao kocke?

Прошао у петак. 

Изгледају ок, равно мерно и не личи као да цури. 

Међутим изгледало ми је чудно нешто, горња страна је равна, и лако се примети да су ивице коцке окруњене. Ако је то само од неколико дана употребе, тај материјал једноставно није за коловоз, и брзо ће да се развали. 

Link to comment
1 minute ago, vathra said:

Прошао у петак. 

Изгледају ок, равно мерно и не личи као да цури. 

Међутим изгледало ми је чудно нешто, горња страна је равна, и лако се примети да су ивице коцке окруњене. Ако је то само од неколико дана употребе, тај материјал једноставно није за коловоз, и брзо ће да се развали. 

Mislim da je to kad su ih "grebali" onom masinom da ne budu skroz glatke

Link to comment

Pošto kocka nije predviđena da bude postavljena na toj strani, bila bi sreća za njih da se ne pojavi još neki problem.

Sem u slučaju da je ovo prava strana a ono prvo bila greška :)

 

Inače sada je prijatno za vožnju za razliku od onog mučenja.

Edited by burekuser
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...