Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

22 hours ago, slepa živana said:

 

nego, sad kad sam se vraćala iz grocke prevozom, na sred smederevskog puta nas je zaustavila policija. ušla dva pandura u bus van stanice, razgledali nas malo, svi smo sedeli... i izašli. mi nastavili dalje, par stanica do okretnice, a na okretnici majstor zaustavi i neće da nam otvori vrata. priča s nekim na mobilni, verovatno s policijom, i dovikuje putnicima, kad si ti ušo, kad je ovaj ušo... neće da nas pusti da izađemo. jedno 5, 6 muškaraca i desetak žena. ja se setila sjeverina i štrpca, reko odosmo po kurcu počeli su da nas love... međutim hrabre drugarice su nadale toliku dreku da je otvorio vrata u roku od sekundu te nekako izađosmo živi.

 

:thumbup:

Link to comment
4 hours ago, Tihajeza said:

Jutros dozovem Cargo, uhvatim se za kvaku zadnjih vrata, a vozač me zamoli da sednem napred. Kaže zaustavlja milicija kada vide putnika samo nazad.

Telefon sa aplikacijom je držao negde dole kod menjača.

 

mene vozio malopre lik, sve ok, telefon na normalnom mestu

Link to comment
5 hours ago, renne said:

Koliko je on bolestan

Ja mislim da imaju zaposlenu neku maladu devojku u krativnom timu™, kojoj je život roze i lep i koja izmišlja ovakve budalaštine jer joj je to sve lepo... Odrasla na kuču i šundu, pa ga sad sa pozicije moći širi okolo... A ove ostale bole briga, bitno da se neka lova opere...

 

Ovo neko ko ima 30 godina nema šanse da posmisli da napravi... I ono sa onih dvoje sa predhodnih strana...

 

 

 

 

Link to comment

Koju količinu betona su uspeli da ulupaju na mestu bivše američke ambasade za vreme mog jednoipomesečnog odsustva je neverovatno. Doduše rade od 6 do 01, a mi u blizini, koji imamo ideju da ponekad i odspavamo se možemo jebati.

 

Na prostoru bivše američke ambasade je ostalo 0 kvadrata nezabetonirane površine, a sećam se k'o da je juče bilo kad je bandit Mali pričao da će tu biti 50 posto travnate površine, pa replika srušene stare zgrade i slične bajke. Kako taj čovek jednostavno mora da slaže kad otvori usta je za ispitivanje.

 

Bojim se da je ovo sad još i sjano u odnosu na ono šta će biti kad ta katastrofa bude završena, već vidim trčeća svetla u sopstvenoj sobi, plus adekvatnu muziku.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

vesara poludeo, upravo zasadili cca50 jela/borova na ušću kod msu nešto što se zove joga park

a ono traktorče sa vadičepom divlja kod žabara/monce

 

:ohmy:

Link to comment
On 17.10.2019. at 8:42, radisa said:

Gradjanko, mnogo se vi bojite policije, jeste sigurni da vam je savest mirna (i ruke čiste)?  :fantom:

sigurna sam da nisu :lol:

15 hours ago, Barti66 said:

Jbt koji mozak smišlja ovakve budalaštine?

 

10 hours ago, radisa said:

Ja mislim da imaju zaposlenu neku maladu devojku u krativnom timu™, kojoj je život roze i lep i koja izmišlja ovakve budalaštine jer joj je to sve lepo... Odrasla na kuču i šundu, pa ga sad sa pozicije moći širi okolo... A ove ostale bole briga, bitno da se neka lova opere...

 

Ovo neko ko ima 30 godina nema šanse da posmisli da napravi... I ono sa onih dvoje sa predhodnih strana...

ja mislim da to smišlja neka od ovih a tipujem na crnku

skupstina-beograda-zene.jpg

Link to comment
On 15.10.2019. at 0:53, Блок_64 said:

 

Neso za 89 dinara u Beogradu se vozis sat ipo i mozes da menjas prevoza koliko hoces.U tom vremenskom periodu.

Po onom što sam video na sajtu kad za 150 dinara kupim kartu kod vozača mogu samo s njim da se vozim. Kako bilo - u BG dakle za 65 dinara ne mogu da se vozim nigde, a u NS mogu dosta. Ok, meni je to u redu pošto je Beograd prestonica sa mnogim većim troškovima. Uostalom, i busevi u BG troše mnogo više od novosadskih zato što je saobraćaj mnogo gušći, a i u proseku su u mnogo gorem stanju.

 

Nego mi je malo čudno kako se ovde bez trunke blama promoviše firma u kojoj svi rade na crno, dakle bez socijalnog, penzionog ili bilo čega, i ako im se ne sviđa od otkaza ih deli samo par gazdinih klikova. Ne verujem da bi neko od vas voleo da je u takvoj poziciji. Zanimljiv tekst o tome imate ovde:

https://www.dw.com/sr/život-od-tezge-do-tezge/a-50833325

Edited by nesha taxista
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...