Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

pa sad, ako te beneficije znače povoljnosti pri kupovini vozila, što da ne. ako to bude uslovljeno godištem, EURO5, da nije dizel...... da mora da pređe neku kilometražu odišnje kao taksista, fiskalni račun, kamere, odeća.........

Link to comment

Zar je neko uopšte sumnjao u ovakvo riješenje?

Živo me interesuje dokle će moći ovako. Nikog nije pustio niz vodu osim Velje Ilića za 7 godina na vlasti, lista onih koji treba namiriti ne da se smanjuje, nego konstantno raste. 

Link to comment
2 minutes ago, Barti66 said:

Znalo se da će biti nečega, nekakve svinjarije....ali preteraše ga...

Pa mamu im jebem zar nema prečih stvari u ovoj državi za subvencionisanje?

Ja bukvalno nemam reči. Sve ih treba napalmom zaliti, a ono što preostane  ubaciti u sarkofag oko elektrane u Černobilju.

Da mi život zavisi neću ući u jebeni taksi.

Link to comment

Hajde sad svi lepo usnimite Car go, pliz. Znam dosta ljudi koji su pizdeli tokom protesta pa onda vikendom sednu u taksi, nisu hteli jbg...

 

Dakle,samo Car Go, nikad taksi i sirite to

Link to comment

Crkli dabogda i jedni i drugi, ja delim sudbinu ovog naroda, dakle peške i GSP, volim da putujem trećom klasom i taj rad. Samo što tamo niko ne naziva Boga, nego se psuje i ukoreva bližnji, ali ni ja nisam ništa bolji, naprotiv, tako da je to OK.

Link to comment
5 hours ago, Barti66 said:

Da se vrati štrajk pod hitno, saobraćaj bolje funkcionisao 100x dok su bili u štrajku.

:lolol:

čekala sam u dušanovoj okruglo pola sata 79 ili neku od onih zamena za tramvaje i ništa... 

 

nego, sad kad sam se vraćala iz grocke prevozom, na sred smederevskog puta nas je zaustavila policija. ušla dva pandura u bus van stanice, razgledali nas malo, svi smo sedeli... i izašli. mi nastavili dalje, par stanica do okretnice, a na okretnici majstor zaustavi i neće da nam otvori vrata. priča s nekim na mobilni, verovatno s policijom, i dovikuje putnicima, kad si ti ušo, kad je ovaj ušo... neće da nas pusti da izađemo. jedno 5, 6 muškaraca i desetak žena. ja se setila sjeverina i štrpca, reko odosmo po kurcu počeli su da nas love... međutim hrabre drugarice su nadale toliku dreku da je otvorio vrata u roku od sekundu te nekako izađosmo živi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...