Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

tako sam se ja u sikstinskoj kapeli skenjala kad izashao crni popa za mikrofon i pocheo da viche atencione atencione jebotebog sace nas postreljaju za osvetu zbog teshke sudbine americhkih afrikanaca :rolf:

sent from bubamoto

Link to comment

kuku streljanje brate, pusti ti to.

 

mi izvesnog uzrasta imamo ugradjen 1 osecaj za streljanja, 1 arhetip, mozemo da naslutimo neke situacije, praktichno smo shkolovani. ostalo su sve forme i ukrasi hihi.gif

 

drugo, u sikstinskoj kapeli mosh bit streljan zashta ocesh! s_w.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

:lolol:

nemam pojma šta su hteli. verovatno jure nekog. ovo mi se još nije desilo. al majstor kolaboracionista me iznenadio.

 

e da... posle išla par stanica tramvajem do bulevara i brzo izašla, reko bolje da prošetam, nije mi teško. i u bulevaru sam videla parkirana policijska kola uz ulicu i pandure koji nešto čekaju

nekako mi je dostojanstvenije da poginem na otvorenom nego u buđavom prevozu da skončam uz neku slinavu šipku punu bakterija.

Edited by slepa živana
Link to comment
8 hours ago, Tsai said:

Hajde sad svi lepo usnimite Car go, pliz. Znam dosta ljudi koji su pizdeli tokom protesta pa onda vikendom sednu u taksi, nisu hteli jbg...

 

Dakle,samo Car Go, nikad taksi i sirite to

 

Naravno, cim Car Go obezbedi nacin placanja koji ne zahteva da im dajem broj kartice.

Link to comment

Sto, mislis da ce da ti pokradu pare sa kartice?

 

Cargo radi vrlo transparentno prema klijentima, nakon svake voznje na mail dobijes tacno koliko te je izasla voznja i trasu kojojm si isao. Ako imas i SMS/email notifikaciju za potrosnju preko kartice zaista nema prostora za neku prevaru.

Link to comment

Skoro mi je hijackovana kartica koja je koriscena iskljucivo na sajtovima avio kompanija. Banka nece da nadoknadi transakciju jer je ispod nekog iznosa.

 

Broj kartice ne ostavljam random aplikacijama, nek vrate lepo paypal koji su ukinuli pa mozemo da pricamo.

Link to comment
8 hours ago, slepa živana said:

:lolol:

nemam pojma šta su hteli. verovatno jure nekog. ovo mi se još nije desilo. al majstor kolaboracionista me iznenadio.

 

e da... posle išla par stanica tramvajem do bulevara i brzo izašla, reko bolje da prošetam, nije mi teško. i u bulevaru sam videla parkirana policijska kola uz ulicu i pandure koji nešto čekaju

nekako mi je dostojanstvenije da poginem na otvorenom nego u buđavom prevozu da skončam uz neku slinavu šipku punu bakterija.

Gradjanko, mnogo se vi bojite policije, jeste sigurni da vam je savest mirna (i ruke čiste)?  :fantom:

Link to comment
46 minutes ago, Sammael said:

Skoro mi je hijackovana kartica koja je koriscena iskljucivo na sajtovima avio kompanija. Banka nece da nadoknadi transakciju jer je ispod nekog iznosa.

 

Broj kartice ne ostavljam random aplikacijama, nek vrate lepo paypal koji su ukinuli pa mozemo da pricamo.

 

Ja kad sam krenuo da koristim Cargo uplacivao sam onaj kredit preko Telenor banke, brzo nakon toga sam presao na karticu jer je veliko cimanje bilo uplacivati i pratiti stanje, a i ne proknjize ti uplatu odmah.

Jbg, slazem se da treba biti obazriv, mene su nekako kupili uslugom i odnosom prema klijentu.

 

Btw, ne znam kad ti se to desilo sa karticom i da li je vec kasno, ali kad god vam pokradu sredstva sa kartice nemojte zvati domace banke posto su one nesposobne i, verovatno namerno, bezobrazne. Zovite direktno vizu ili master, vratice vam pare za dva dana, premali su to iznosi u odnosu na ono sta oni mlate.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...