Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

52 minutes ago, renne said:

juče se tip zakucao u nju pa je prsla

 

To covek i kaze. I SNS se, u stanju suzene svesti biraca i pod okriljem medijskog mraka, zakucao u Beograd pa je grad prs'o.

Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

Ako neko izdrži duže od minut da prepriča šta se dešava do kraja...

 

 

loži ex dečka zubara da se vrati iz švice

vaćari ga na plitke emocije i naprednjačka građevinska dostignuća

 

 

Link to comment

Vidim taksisti su pregovarali sa prešjednikom o svemu - subvencije (znači opet preko grbače građana), medijska slika (dobro, makar su na pravom mjestu bili), vladavina prava - sem o onom zbog čega su pravili čitav ovaj cirkus skoro 2 nedjelje. Tj. onaj glavonja što nije Bijelić kaže da "ne može da iznosi detalje sastanka"

 

WTF, o čemu su pričali to još, o rješenju za Kosovo, pa mora da se drži u tajnosti?

 

Kakve budalaštine. 

Link to comment

pa oduzimaju cargo kola po ceo dan danas, ne znam koliko, to su hteli, zar ne? (tako shto zovu da se voze i sachekuju onda sa zandarima i plijene). sad samo da vidimo chija su kola i eto. i tom kriminalu stadosmo na put hvala bogu.

znachi peshke cu da idem.

sent from bubamoto

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

pa oduzimaju cargo kola po ceo dan danas, ne znam koliko, to su hteli, zar ne? (tako shto zovu da se voze i sachekuju onda sa zandarima i plijene). sad samo da vidimo chija su kola i eto. i tom kriminalu stadosmo na put hvala bogu.

znachi peshke cu da idem.

sent from bubamoto
 

 

Bitno je da se zakon postuje, sto rece Venom.

Link to comment
17 minutes ago, James Marshall said:

A je li, to se ispod žita radi, je li? Pa mogao je prešjednik da to saopšti u etar, da znamo o čemu se radi. 

a kako ce drugachije. jedan zove, inspekcija recimo, predstavi se da hoce voznju, kad lik dodje, tu su inspekcija, komunalci, druge vrste policije, buljk i onda mu uzmu auto i eto.

 

ne znam dal zovu i visokotehnoloshki kriminal, jer aplikacija, morali bi :s_w:

 

lik kaze da im dosta brzo sudski i vrate kola, jer akcija nije bash bash utemeljena, ali se dangubi i stresira.

 

 

edip. pokazace se da to ocenjivanje poshtovanog publikuma i nije bez vraga. ako nishta, u poslednje 2 nedelje sam se svuda visoko plasirala :D

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...