Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

27 minutes ago, April said:

 

Samo neka ostave inter net

Neko naglo ukidanje neta bi izvelo više ljudi na ulicu nego ijedan protest ikad

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

 

kakogod. zashto misle da se sad nece raspasti?

 

Nisam gradjevinac, ali stavrno nema logike. Izbušili su rupe pa se valjda nadaju da će to rešiti stvar sa viškom vode, a Sikom verovatno pokušavaju sprečiti prodiranje veće količine. Samo, reč je o prometnoj saobraćajnici a ne o stazi iza kuće. :isuse:

Ja kao laik sam prilično siguran da je podloga od peska jako problematična i da ćemo uskoro imati isti problem.

file.php?id=81549&t=1

 

Link to comment

Pažljivo sa tim pominjanjem Sike. Oni proizvode milion drugih smeša, jedna od njih je po planu koji je napravio CIP (a koji je menjan i tu su se zajebali) trebao biti primenjen...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
35 minutes ago, mraki said:

Ali ne ovaj, i ne na ovaj način samo po površini? :unsure:

po projektu treba da ide 5cm u dubinu, a kao sto velja rece ne znamo sta je u pistolju. sika pravi i tu ispunu koja je predvidjena projektom.

ovolika tajnovitost oko popravljanja onog fuseraja im sigurno ne ide u korist.

 

edit:

kao sto su mnogi vec rekli do sada ovo ce uskoro biti preasfaltirano ili nesto slicno i zaboravljeno od strane beogradjana kao i mnoge gluposti do sada.

 

edit2:

da li neko zna nesto o masovnom uvodjenju kamera i cctv u nas grad. deluje da se tu svasta desava, a da mi pojma nemamo.

da li su to kamere koje smo dobili od brace kineza da se proba kako radi 5g u realnosti?

Edited by foto
Link to comment

izvinjavam se, nisam listao projekat pa sam po slabom secanju permutovao sa 5cm betona mereno sa donje strane kocke

 

edit

ta slika  i postovi J-trefa objasnjavaju ceo problem trga slobode, sto bi rekao cestiti vuce. ko to procita i pogleda taj presek sve mu je jasno i sta zu zajebali i sta sada petljaju i navode nas na to sta bi mogli da ocekujemo kao krajnje resenje.

Edited by foto
Link to comment

Pa to, a sad je dole pesak. Prosto mi teško poverovati da će to pod teškim saobraćajem ostati na mestu, nevezano čim ulepili površinu.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...