Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Napisah na drugom topiku, oni se zavaljuju Vladi, premijerki, Zorani, predsedniku...
A prozivaju Ružića i Antića...
I izgleda da im iz službe javljaju da ovo baš i nije prošlo kako treba, pa sad smišljaju "nove načine"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Quote

Sabirna mesta sa kojih će od 13.00 kretati kolone taksista su na Obrenovačkom putu (Čukarica) u Bloku 70 (Novi Beograd), kod nekadašnje hale "Pionir" (Palilula) i u Kumodraškoj (Voždovac). A odatle će ih put voditi preko prometnih saobraćajnica kao što su Autokomanda, Slavija, Bulevar Mihajla Pupina, Brankov most, Terazije, pored Beogradskog sajma, pa u Kneza Miloša, Nemanjinu, Takovsku...

Jučerašnje iskustvo nam govori da će Beograđani i danas od 13.00 pa do 15.00 veoma malo moći da koriste centralne gradske ulice, većinu linija javnog gradskog prevoza, ali i usluge taksi službi koje će u podne ponovo prestati sa radom.

 

oXnk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Pocrkali dabogda banda

Link to comment
2 hours ago, renne said:

pocrkali dabogda banda

pa nista samo bojkot, voziti se alternativnim kompanijama i cozdra. tiha voda breg roni... na kraju ce preci na bolje

Edited by extragluv
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

stvarno :rolf:


sent from bubamoto
 

 

i ja sam u soku, kasne jedno mesec dana. 

Link to comment

 

Saobracajac koji me usmerava u pm: ne smem da sprecavam ustavno pravo na strajk!

A moje pravo na slobodu kretanja?

Po utisku koji nosim od juce i po ovome danas saobracajna/policija u f-ji su obezbedjenja uslova za ovaj strajk

 

Link to comment

Ako ništa,bar ih sprdajte kad prolazite...Drugar i ja danas malo preterali,umalo batine ne dobismo. :D

Edited by Milošica
Link to comment
55 minutes ago, Ras said:

Po utisku koji nosim od juce i po ovome danas saobracajna/policija u f-ji su obezbedjenja uslova za ovaj strajk

Yep. Kroz Kumodrašku danas panduri na čelu i kraju kolone...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...