Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

19 minutes ago, gospa buba said:

shta ochekujemo sutra, isto, drugachije?

sent from bubamoto
 

Ja drugačije, ostajem u NS, neću ni da palim auto ceo dan, niti da izlazim iz kuće, strah su mi nabili u BG danas... :fantom:

 

Šta očekujemo prekosutra? Opet moram u prestonicu... :(

Link to comment

ne znam, djeca moraju preko reke, a nije bash za da sedimo tamo dok se ne zavrshe shkole da bi izbavljali.

 

danas mi se jedan bash pohvalio kako su obezbedili da hitna pomoc i vatrogasci prolaze nesmetano. mislim, divno.

 

koje su shanse da nam ovaj niz dogadjaja maskira neshto drugo? shto cemo se posle iznenaditi s_w.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Cuo sam da iza car go stoji brat Ane Brnabic, tada nisam verovao u to. Realno da se neko ovoliko suprotstavi taxi lobiju( koji je izuzetno jak) mora da ima jaka ledja.

Link to comment

Autokomanda, Bulevar Oslobo[enja, Ljutice Bogdana, Humska, Vojvode Stepe, Južni bulevar....sve stoji. Neverovatan je filozofski mir kojim vozači prihvataju situaciju.

 

Imam osećaj da svi u automobilima meditiraju.

Link to comment

imam osecaj da je sve dosta nenormalno.

 

 

edip. to za brbaninog brata chula sad. tako da radi biznis bi mogla i moja baba iz groblja. ili cvetanka, koja je ziva i zdrava, ali se sa pamet ne sastavlja. jak preduzetnik.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
Uradio N1 prilog o Skadarliji...
 
Da ali postoje kontradiktorne informacije, da li je taj razvaljeni deo renoviran ovaj zadnji put ili nije. Jbga oni imali i prilog gde arhitekta priča da su na ravne kocke lepljene one grube pločice, a nisu, jbga...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
18 hours ago, radisa said:

Inače 2, zašto je praksa da se sve ulice oko Autokomande zatvore za saobraćaj 4 sata pre početka utakmice? Moronluk...

 

Zato što grad prilagođavamo huliganima umesto da taj problem rešavamo...

 

Ja sam živeo godinu i po na Voždovcu, 10 min. peške od stadiona...onda kada je utakmica, ne možeš nigde da kupiš pivo, jer ne sme alkohol da se prodaje i toči u krugu od x metara oko stadiona dok je utakmica...onda su ispred Marakane otvorili Maksi koji radi 24h (jer je Maksi u V. Stepe malo iznad prestao da radi 24h), koji se kada je utakmica zatvara skroz, jer ne mogu da se izbore sa navijačima koji hoće pivo ali oni ne smeju da im prodaju...ako me tada nisu pretukli navijači što sam u masi njih jebo mater i fudbalu i derbiju i svime živom neće nikad

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

 

tako da radi biznis bi mogla i moja baba iz groblja. ili cvetanka, koja je ziva i zdrava, ali se sa pamet ne sastavlja. jak preduzetnik.

 

ne znam za car go, ali to je definitivno standardni model za neke druge biznise.

Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

A i tebi se pije pivo bas kad je utakmica, koju pretpostavljam i da ne gledas emoji849.png ili ako gledas, pa kupis dan ranije emoji4.png

 

Meni se nije pivo pilo, hteo sam da kupim hleb i kiselu za ručak, al' avaj, maksi ne radi jer navijači

 

A o saobraćajnom kolapsu svaki put kada je posećenija utakmica da ne pričam

Link to comment
 
Meni se nije pivo pilo, hteo sam da kupim hleb i kiselu za ručak, al' avaj, maksi ne radi jer navijači
 
A o saobraćajnom kolapsu svaki put kada je posećenija utakmica da ne pričam
Razimem te potpuno, osim sto sam mislila da je problem u pivu :)

Ovo juce i danas, ajme meniiii, a od sutra kisaaa. Veseloooo, stucas li stucas veciti zamenice i ostala bando??
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...