Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 
Saobracajac koji me usmerava u pm: ne smem da sprecavam ustavno pravo na strajk!
A moje pravo na slobodu kretanja?
Po utisku koji nosim od juce i po ovome danas saobracajna/policija u f-ji su obezbedjenja uslova za ovaj strajk
 
Jbga a kad se ljudi okupe da spreče duvljanje na nasipu gde je zabranjen saobraćaj, pandur kaže :
Nemojte da ih sprečavate da prolaze, niste vi saobraćajci....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ja samo da im se svima koji upravljaju BG najebem malo mile majke za današnje izdrkavanje sa taksistima i utakmicom... Koleginica mi je umalo dobila nervni slom jer nije mogla po dete da ode u vrtić na vreme, a ja sam u pokušaju da pomognem jedva stigao da vodim svoje kod lekara...Car go je trokirao, totalno, jer taxi ne radi...

 

Inače, količina ljudi na autobuskom stajalištu kod bivše železničke je dovoljna da sruši vlast u zemlji, imao sam utisak da ih je bilo 1000...

 

Inače 2, zašto je praksa da se sve ulice oko Autokomande zatvore za saobraćaj 4 sata pre početka utakmice? Moronluk...

Link to comment
2 minutes ago, El Guapo said:

Ne znam kad pocinje utakmica niti me interesuje, prosao sam busom pored stadiona oko 17h i nisam primetio guzvu.

Zatvorili su sve prilaze odozgore™ posle 5...Ne znam da li je moglo sa autoputa da se dodje, ali meni je trebalo i to brzo da se spustim do autokomande i presečem do Ustaničke, od Partizanovog stadiona, a to je bilo zatvoreno, kao i sledeće skretanje, u Ljutice Bogdana... jbg...

 

 

Link to comment

Mi sad prosetali sa malisom..Bulevar Mihajla Pupina prema gradu u full sranju. Kazu, kolona jos od ranog popodneva zbog protesta taksista.

Isterace oni to sto su naumili do kraja

Link to comment
Zatvorili su sve prilaze odozgore[emoji769] posle 5...Ne znam da li je moglo sa autoputa da se dodje, ali meni je trebalo i to brzo da se spustim do autokomande i presečem do Ustaničke, od Partizanovog stadiona, a to je bilo zatvoreno, kao i sledeće skretanje, u Ljutice Bogdana... jbg...
 
 
Uvek je tako kad se igra Evropa. Ne umeju da organizuju saobracaj, pa im je najlakse da blokiraju sve zivo
Link to comment
45 minutes ago, Milosh76 said:
1 hour ago, radisa said:
Zatvorili su sve prilaze odozgoreemoji769.png posle 5...Ne znam da li je moglo sa autoputa da se dodje, ali meni je trebalo i to brzo da se spustim do autokomande i presečem do Ustaničke, od Partizanovog stadiona, a to je bilo zatvoreno, kao i sledeće skretanje, u Ljutice Bogdana... jbg...
 
 

Ne umeju da organizuju saobracaj,

A šta u BG umeju da organizuju, osim mitinga podrške AV i izbora njegovih podguznih muva?

 

Naumeju saobraćaj, ne umeju kanalizaciju, ne umeju da srede trg, ne umeju da srede vodovod...Šta koji kurac umeju osim glasanja i podrške AV?

 

Jebem ti, ja koji sam iz NS kad kukam, mogu da zamislim kako je vama koji tamo živite...

 

I da, naravno na svo sranje u gradu bilo je čukanje kod arodroma na izlasku iz BG, kolona je bila do zmaja, kad sam odolazio... Jbg, ne ponosim se, ali sam baš žurio, pa u zaustavnu i udri... A dobar deo usporenja je jer ljudi umesto da voze, zastanu da gledaju šta je bilo... Pa jebo te...

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Zatvorili su sve prilaze odozgore™ posle 5...Ne znam da li je moglo sa autoputa da se dodje, ali meni je trebalo i to brzo da se spustim do autokomande i presečem do Ustaničke, od Partizanovog stadiona, a to je bilo zatvoreno, kao i sledeće skretanje, u Ljutice Bogdana... jbg...

 

 

Bio si kod moje kuće...

 

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Mi sad prosetali sa malisom..Bulevar Mihajla Pupina prema gradu u full sranju. Kazu, kolona jos od ranog popodneva zbog protesta taksista.

Isterace oni to sto su naumili do kraja

Nije radio semafor na uglu sa nikole tesle i brankovim mostom, pa se tu pravio haos. Ja sam najebao danas a isao sam mnogo pre protesta taksista. Grad ozbiljno odlazi u k, svaki odlazak preko reke mi je postao pakao, samo gledam da ne idem nigde iz munzea. Raspad. 

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Jebem ti, ja koji sam iz NS kad kukam

 

2 hours ago, radisa said:

mogu da zamislim kako je vama koji tamo živite...

Narod utrnuo, bar tako anestezirano izgleda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...