Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Moji roditelji žive u jednoj od ulica u okolini, vode nismo imali u ponedeljak do 15h, od srede 20h do četvrtka 15h i onda od petka kada se ovo desilo, konačno je stigla voda danas oko 14h.
Sve ovo vreme ovaj naš mali puni pelene kao nenormalan, haos.
Sad se pitamo da li da spremamo zalihe ponovo za ponedeljak, budući da su prethodna dva ponedeljka tako prošla. Obaveštenja na sajtu Vodovoda su uglavnom dan unapred, za ovo u sredu čak nije ni u utorak bilo najavljeno, na sreću saznali posla sata pre od komšije i napunili sve moguće, čak i prazne kutije od sladoleda <_>
Trg i ratoborna kaldrma na putu..bez komentara. Pitaju me uvek prijatelji da li se radujem kada dodjem na posedak kod roditelja; mislim da se svaki put samo još više iznerviram kada vidim stanje i beskrupulozno urušavanje i poruznjivanje grada, naravno lepo je zbog porodice i prijatelja, ali mi j onda istovremeno bas zbog njih i najveći žal.

Link to comment
41 minutes ago, Arkadija said:

 

Trebalo bi ta agresivna manjina da konacno bude bas agresivna, ne lazno agresivna samo u Vesicevim izjavama nego zaista agresivna, pa da ovu jadnu, iskompleksiranu, zlobnu i lopovsku budalu uvalja u katran i perje i posalje je prvim autobusom u vukojebinu iz koje je ovde dopuzao. Usput bi trebalo da mu objasni da iza njega ne stoji nikakva pitoma, agresivna ili bilo kakva vecina jer magarac nije ni izlazio na izbore, za njega niko nije glasao, niti bi glasao (sto on veoma dobro zna), vec je postavljen i podmetnut gradjanima Beograda da sluzi kao paradigma upropastavanja ovog grada.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Trebalo bi ta agresivna manjina da konacno bude bas agresivna, ne lazno agresivna samo u Vesicevim izjavama nego zaista agresivna, pa da ovu jadnu, iskompleksiranu, zlobnu i lopovsku budalu uvalja u katran i perje i posalje je prvim autobusom u vukojebinu iz koje je ovde dopuzao. Usput bi trebalo da mu objasni da iza njega ne stoji nikakva pitoma, agresivna ili bilo kakva vecina jer magarac nije ni izlazio na izbore, za njega niko nije glasao, niti bi glasao (sto on veoma dobro zna), vec je postavljen i podmetnut gradjanima Beograda da sluzi kao paradigma upropastavanja ovog grada.

 

+1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...