Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ja čekam kad će da se aktiviraju oni likovi koji surfuju beogradskim ulicama kad se izlije kanalizacija pri poplavama, jer me pogled na te duhovite kul mlade ljude koji svojim duhom prkose komunalnim nesrećama uvek razgali i obuzme me ponos što sam Srbin.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Nesto nisam siguran da zelim da ovako izgleda glavni grad moje drzave. 

Mozda je vreme za pocetak autonomasenja :sad:

ovde u selu sam upoznao čoveka koji živi na sopstvenom, jednom od solomonskih ostrva. reče da bi od penzije tamo mogao lepo da živim. čitajući poslednjih par strana, ovo definitivno nije ni moja država ni moj grad.

Link to comment
1 minute ago, djordje geprat said:

ovde u selu sam upoznao čoveka koji živi na sopstvenom, jednom od solomonskih ostrva. reče da bi od penzije tamo mogao lepo da živim. čitajući poslednjih par strana, ovo definitivno nije ni moja država ni moj grad.

Majo probao to sa ostrvima, ali ne ide jbga....

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Majo probao to sa ostrvima, ali ne ide jbga....

Akobogda, pozivim, pupupu, kuckuckuc, Mafi(j)a ostrvo je moje: proveo tamo pod moranje skoro 3 meseca, u nekom aljincetu, voca i ribe se najeomda mi na nos posla, spavao gde se zatekao, ljudi prijatni, sve moze, para koliko imas, a i ako nemas lako cemo...

Temperatura, koje dnevna, koje nocna, nikada preko 30 i nikada ispod 20..… :nobles:

Link to comment
Quote

Vladimir Šobot iz beogradskog Vodovoda i kanalizacije prethodno je za N1 rekao da još uvek ne znaju razlog zbog koga je došlo do pucanja cevi.

"Moramo da zatvorimo vodu, saniramo kvar, radi se o magistralnom cevovodu, tek kada saniramo možemo da govorimo zbog čega je došlo do pucanja", kazao je on.

Dodao je da sanacija praktično još nije ni počela.

"Naša prva procena je da će radovi trajati do ponoći, ali s obzirom da se radi o magistralnom cevovodu veliikog profila, ne možemo tačno govoriti", objasnio je on.

Naveo je da su poplavljene ulice koje se nalaze nizvodno od Ulice 27. marta.

"Sa ove tačke gledišta ne možemo opredeliti tačno koje ulice su ugrožene vodom", kazao je i istaao da za sada nemaju prijavu da je došlo do bilo kakve materijalne štete. 

 

 

 

... nizvodno :isuse: od Ulice 27. marta.

Link to comment

lepa rechenica za jebeno nemamo pojma shta ce da bude. mozda treba preko vikenda da se urgentno dovede mile vodovodzija iz frankfurta koji iznenada emigrira I ostavi ih u neznanju? ili tako neko :lolol: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...