Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

5 minutes ago, Frile said:

 

Ima koliko hoćeš fotografija sa trga na kojima se jasno vidi da postoje kocke od betona na koje je samo sa jedne strane nalepljen kamen. Nisu montaže niti slike sa nekog tra u Rumuniji.

Možda neke detalje rade sa kockama od čistog kamena koje je Frenk fotografisao.

 

spacer.png

Jbg, ne mogu više da ponavljam i ubedjujem ljude, ali prilično sam siguran da je to što na slici deluje kao nalepljena pločica zapravo ostatak te mase kojom su fugovali.

Link to comment

I ja mislim da "opticka varka" , sto naravno ne umanjuje svinjariju celu....

BTW, mene stvarno interesuje zasto Vesara vec nije imao KZS gde dokazuje da ovo jecu "cepane"  kocke....\Moguce da je gazda vezo besnog kera dok sve padne u zaborav...

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Jbg, ne mogu više da ponavljam i ubedjujem ljude, ali prilično sam siguran da je to što na slici deluje kao nalepljena pločica zapravo ostatak te mase kojom su fugovali.

naravno, da su zaista lepili nesto na kocke vec bi izaslo 3-4 miliona na Terazije da sprema vesala za Vesica. 

Link to comment
7 hours ago, Dagmar said:

Šta god da je taj Đilas, nisam stekla utisak da je debil, a samo debil bi pokušavao nekako da ziceruje na ovome.

Da da ne odredjujes....

Link to comment
7 minutes ago, mraki said:

Jbg, ne mogu više da ponavljam i ubedjujem ljude, ali prilično sam siguran da je to što na slici deluje kao nalepljena pločica zapravo ostatak te mase kojom su fugovali

 

Nema šanse, pogotovo ovako sa ostatkom mase samo sa jedne strane, ostale strane sasvim čiste i glatke. Gde su susedne tri stranice, kako na njima nema ostataka. Obaška što (laički) milsim da nema šanse da fug masa ide celom visinom kocke - kocka je dole uronjena u pesak (ili neki drugi materijal), a samo gornjih par cm se fugira (silikonom, specijalnom sika fug masom, bitumenom, itd).

Meni je daleko verovtanije da su koristili različite različite vrste materajala (kocke) za različite detalje na trgu, otuda i fotografije sasvim različitih kocki.

Link to comment
10 minutes ago, Frile said:

 

Nema šanse, pogotovo ovako sa ostatkom mase samo sa jedne strane, ostale strane sasvim čiste i glatke. Gde su susedne tri stranice, kako na njima nema ostataka. Obaška što (laički) milsim da nema šanse da fug masa ide celom visinom kocke - kocka je dole uronjena u pesak (ili neki drugi materijal), a samo gornjih par cm se fugira (silikonom, specijalnom sika fug masom, bitumenom, itd).

Meni je daleko verovtanije da su koristili različite različite vrste materajala (kocke) za različite detalje na trgu, otuda i fotografije sasvim različitih kocki.

Pa i ne ide celom visinom, samo ovo belo je fug, pogledaj video

 

Edited by mraki
Link to comment

Danas sam prošla preko trga i malo zvirnula preko ograde da vidim šta rade. Definitivno kocke postavljaju na pesak, ne vidi se da su pravili neku novu podlogu ispod.

spacer.png

 

 

Radnika je i u pola sedam uveče bilo oko tridesetak, što je enorman broj, mislim da ni jednog trenutka za vreme prve rekonstukcije na lokaciji nije bilo više od 10 radnika. Na  autobuskoj stanici u Kolarčevoj mi je jedn gospodin samouverno saopštio da če radovi biti gotovi u sredu.

Edited by Arkadija
Link to comment
10 minutes ago, ragasto said:

:rolf:

Sutra bi trebalo da padne kiša, m?

nekoliko puta.

 

ovo sa ovom kaldrmom je 1 ozbiljno zajebavanje. ali ozbiljno.

 

zashto misle, i ko misli, na osnovu chega, da ce po ovome moci da ide javni prevoz? i shta su uopshte mislili na pochetku, osim da uzmu pare?

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...