Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, pt 2.0 said:

Krenula sam juče bila da pogledam kocke izbliza i rešim sebi enigmu, ali nisam stigla do tamo. Valjda neće oposliti do subote sve. Ima stvarno da odem i gledam i sve se raspitam kod radnika.

 

evo još materijala na tu temu:

 

@mraki je izvesno u pravu, ona bela štrafta liči na masu kojom su zaliavane fuge, koja je kasnije skalpelom odlepljivana.

 

Evo na slici kockiju bez te mase (skinuta je ili nikad nije ni nalivana), čini mi se da se ipak radi o betonskim kockama kojima je jednu stranu "nalepljena" kamena ploča  (pretpostavljam da se ne radi o prostom lepljenju, nego se pri izlivanju betona na dno kalupa ubaci kamena ploča)

 

spacer.png

Link to comment
49 minutes ago, Frile said:

 

evo još materijala na tu temu:

 

@mraki je izvesno u pravu, ona bela štrafta liči na masu kojom su zaliavane fuge, koja je kasnije skalpelom odlepljivana.

 

Evo na slici kockiju bez te mase (skinuta je ili nikad nije ni nalivana), čini mi se da se ipak radi o betonskim kockama kojima je jednu stranu "nalepljena" kamena ploča  (pretpostavljam da se ne radi o prostom lepljenju, nego se pri izlivanju betona na dno kalupa ubaci kamena ploča)

Ja ave vreme tako vidim - kao 1 materijan nalepljen samo s 1 strane na drugi.

Ali ljudi ovde kažu optička iluzija.

Na stranu što bih, ako su kocke skroz od granita i uvezene u Srbiju znala po drugom osnovu za taj uvoz i njegovu namenu. Zato me (između ostalog) i kopka.

Link to comment
23 hours ago, renne said:

Opet se ide na javnu raspravu da se ruši tošin bunar od ivićeve do autoputa, komplet parna strana.
Ko zna šta su mozgovi sad izmaštali

na javnu raspravu?

koliko znam na javnom uvidu je laudanov šanac ona jatagan mala tj potez između tb i marije bursać. odakle ti ta javna rasprava? plan za tb je usvojen po delovima i može samo da se rade izmene i dopune.

Edited by beta kentauri
Link to comment
na javnu raspravu?
koliko znam na javnom uvidu je laudanov šanac ona jatagan mala tj potez između tb i marije bursać. odakle ti ta javna rasprava? plan za tb je usvojen po delovima i može samo da se rade izmene i dopune.
Zar nije jatagan mala kod autokomande?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...