Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

7 minutes ago, hazard said:

 

To je ustvari avangardna postpostmoderna konceptualna umetnost: The Central City Square as a Constant Transformative Space Permanently Under Reconstruction - A Re-examining Statemented Exploration of Our Subjective Realities. Uskoro u MOMA-i.

 

Tako je. Evo Marina Abramovič u Beogradu. Slučajnost? Ne bih rekao! Došla da pripomogne, 100%

Link to comment

Da je vucic pametan, da za par dana sa marinom zajedno digne zavesu i obnaroduje da je sve to sa trgom u stvari bio jedan marinin performans i svima lepo.

On u svetske medije, ona jos nesto plusa na ziro racun, 1 subvencija takoreci, Beogradu zapusena usta i trajno umetnicko delo u amanet...

I - nasla krpa zakrpu, kakav umetnik, takav i mecena :fantom:

Link to comment
16 hours ago, mraki said:

moraju pružiti neki rezultat. 

Ne moraju.

16 hours ago, mraki said:

Urade se ozbiljni projekti i proračuni, i onda na kraju neko da zeleno svetlo da se sve to ovako sjebe... suludo totalno na više nivoa.

Da.

I nikom ništa.

 

Krenula sam juče bila da pogledam kocke izbliza i rešim sebi enigmu, ali nisam stigla do tamo. Valjda neće oposliti do subote sve. Ima stvarno da odem i gledam i sve se raspitam kod radnika.

Link to comment
 

Dva grada zauzimaju isti prostor istobremeno, a skroz su odvojeni kulturno, politički i društveno.

ali nije to glavno, tj jeste glavno, a glavno je i da na tim mestima delimichnog preklapanja, koja moraju da fizichki dele, moraju ne samo da se ignorishu, nego da se ozbiljno previdjaju, obnevide, kao da uopshte nisu tu. moram opet to da chitam!

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

šta je bre ovo 

 

Quote

U Beograda su danas počele zajedničke patrole kineskih i srpskih policajaca koji između ostalog treba da olakšaju boravak u Srbiji kineskim turistima.

Zajedničke patrole biće u Knez Mihailovoj ulici, na Trgu republike, u Bloku 70 i na aerodromu "Nikola Tesla".

Kako strani policajci da šetaju blokovima, pa ni domaći se ne se snalaze :D . Kineski policajac ima ista prava kao i naš ?

 

Da li je uopšte normalno da strana policija radi kod nas ?

Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

 

Come again? Mislim, ne volim ni ja TB, ali ovo je jebeno nemoguće. Ali neka, kad je prošla kasabizacija Zemuna, samo napred, samo udri.

 

Jesi video one zgrade u Marije Bursać, otprilike preko puta rasadnika? Ja se zaprepastio kad sam prošao pre neki dan. O Rade Končara i okolini (ono između iste i TB) da ne pričam. Islamabad, Bombaj, to polako postaje grad.

 

ceo zemun gornji grad je postao kao kandahar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...