Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Pa objasnjenje ti je ...ajd da ne psujem.

Pa i jeste fazon "pokrali su vase pare..."

A sta je zicer na koji treba da se ide , ono ako ima nesto, ne mogu da nadjem.Ako ovo nije...

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa objasnjenje ti je ...ajd da ne psujem.

Pa i jeste fazon "pokrali su vase pare..."

A sta je zicer na koji treba da se ide , ono ako ima nesto, ne mogu da nadjem.Ako ovo nije...

 

 

Pa pričaš napamet očigledno. Ja sam u svoje vreme u Srbiji razgovarala sa SPS/radikalskom rodbinom i prijateljima (a puno je takvih ljudi, i ne, ne glasaju za pomenute e ne bi li sačuvali ono malo crkavice, nego zato što smatraju da su pametni i da je to pametna odluka).

Odgovori su bili ovakvi, na liniji 'da komšiji crkne krava' i 'sve ide u Beograd'. A istomišljenicima naravno nemam šta da objašnjavam, al eto i vi svi znate sigurno ponekog SPSovca ili radikala, pa probajte da zicerujete i vidite i sami kako će da vam uspe.

Edited by Dagmar
Link to comment
Just now, mraki said:

Naravno da treba da se ide na ovo. Ovde je sve, to su oni, to je ono kako oni rade. Cela suština njihove vlasti u kamenim kockama.

Da, ali kao što neko reče, ljude u Beogradu zabole za ovo. Šta onda reći za un utrašnjost, njih tek. A ovi na vlasti su ovo već ispinovali na sve moguće načine.Pisala sam već o tome u nedelju.

Tviter nije dovoljan.

Link to comment

Koliko pojma nemam o 'raspolozenhu naroda'-mislila sa da ce na jucerasnji ndbgd dogadja doci bar 5-6000 ljudi,iako je bio saljivog karaktera, kad ono sto videh fb live, mozda stotinak

Moze vesic da preore trg i uzme pare po projektu ko da je pozlacen docice 1000ljudi maximum

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

Koliko pojma nemam o 'raspolozenhu naroda'-mislila sa da ce na jucerasnji ndbgd dogadja doci bar 5-6000 ljudi,iako je bio saljivog karaktera, kad ono sto videh fb live, mozda stotinak

Moze vesic da preore trg i uzme pare po projektu ko da je pozlacen docice 1000ljudi maximum

Bukvalno. 

Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

Koliko pojma nemam o 'raspolozenhu naroda'-mislila sa da ce na jucerasnji ndbgd dogadja doci bar 5-6000 ljudi,iako je bio saljivog karaktera, kad ono sto videh fb live, mozda stotinak

Moze vesic da preore trg i uzme pare po projektu ko da je pozlacen docice 1000ljudi maximum

 

 

Ma neeee, samo treba zicerovati.

Link to comment

Ovo i jeste zicer koji bi za neku normalnu opoziciju bio dar sa neba, čist primer lopovluka koji ne može da se sakrije. Ali neeee, dobićemo možda jedno saopštenje i izvinjenje Vesiću.

Link to comment
9 minutes ago, InvisibleLight said:

Koliko pojma nemam o 'raspolozenhu naroda'-mislila sa da ce na jucerasnji ndbgd dogadja doci bar 5-6000 ljudi,iako je bio saljivog karaktera, kad ono sto videh fb live, mozda stotinak

Moze vesic da preore trg i uzme pare po projektu ko da je pozlacen docice 1000ljudi maximum

Naravno jbt. Posle žel stanice siguran sam da sve mogu da urade.

Loše je to, nema više besa.

Link to comment
2 minutes ago, ragasto said:

Ovo i jeste zicer koji bi za neku normalnu opoziciju bio dar sa neba, čist primer lopovluka koji ne može da se sakrije. Ali neeee, dobićemo možda jedno saopštenje i izvinjenje Vesiću.

 

Normalna opozicija bi bila u normalnoj zemlji gde je normalno javno mnjenje.

 

Ovaj ovde provizorijum-imaginarijum to nije.

I dalje mi nije jasno kako bi neko hipotetički iskoristio ovaj zicer i naudio naprednjacima. Imaš li ti neko ideju?

Link to comment
15 minutes ago, Dagmar said:

Ma neeee, samo treba zicerovati.

Pa siguran sam da ne bi bilo kontraproduktivno.

Ima i po unutrašnjosti sličnih primera koliko hoćeš, ako je većinskom narodu lakše da se identifikuje sa tim. Suština cele proče je novac, novac svih gradjana i šta se radi sa njim. Na tome treba insistirati, na kradju su svi osetljivi. Ne kažem da su neka čuda moguća, ali svakako ne može smetati. Ovo jeste zicer koji treba iskoristiti, isto kao što je i Beograd na vodi. Ako koristi Vučiću, ne vidim što ne bi moglo i obrnuto, bar u teoriji.

 

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Pa siguran sam da ne bi bilo kontraproduktivno.

Ima i po unutrašnjosti sličnih primera koliko hoćeš, ako je većinskom narodu lakše da se identifikuje sa tim. Suštinancele proče je novac, novac svih gradjana i šta se radi sa njim. Na tome treba insistirati. Ne kažem da su neka čuda moguća, ali svakako ne može smetati. Ovo jeste zicer koji treba iskoristiti, isto kao što je i Beograd na vodi. Ako koristi Vučiću, ne vidim što ne bi moglo i obrnuto, bar u teoriji.

 

 

Pa ne znam šta da ti kažem, ako si ubeđen u to idi kod Đilasa pa mu pomozi priglupome što ne shvata koji zicer ima u rukama.

Link to comment

Aha, znači ako te dobro razumem, opozicija misli da je bolje ne insistirati previše na ovoj priči jer bi to imalo suprotan efekat, pogotovo u unutrašnjosti?

Zanimljiva teorija.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...