Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

36 minutes ago, Frile said:

 

Da li ikada čiste Novi Beograd od snega? Mislim na ovih 6 godina kako je opština "opoziciona". 

Ne znam iz prve ruke pošto ne živim i ne radim tamo, ali koliko se sećam sve sem autoputa je uvek neočišćeno.

 

Буразеру ми најебасмо.Ни на бежаниску косу не можемо да се попнемо како треба.Ја грталицу нисам видео а добар део Новог Београда сам прошао синоћ а ево спремам се и сада на ледине па код арене.

Link to comment
6 hours ago, Malvo said:

Kako su ljudi na kraju dosli do juznih brdskih krajeva grada? Izasao s posla malo ranije, odustao od potencijalnih aktivnosti koje bi me zadrzale u centru i izgleda sam tacno pobegao onom kolapsu kod Sajma. Nisu valjda pesacili kilometrima uzbrdo po snegu, minusu i mraku? 

baš tako. krenuli smo od nadvožnjaka kod novog mosta, tamo idila, kao pešačka zona pod snegom, onda pored ade i nadvožnjaka ka brdu, tamo je već bilo vozila, onih što su se spustili sa mosta, zatim požeškom itd. sat i po pešaka do žarkova. nije to neka kilometraža, nego su zatrpani trotoari otežavali hodanje. hladno mi nije bilo, naprotiv. počela sam da se tresem tek kad sam sela i zgrejala se.

Edited by ordi
Link to comment

Pesacio sam i ja vise puta od Sajma do Brda ili Zarkova, ali uvek onom deonicom kod Hipodroma, preko tramvajskih sina. Onaj deo kod novog mosta je vrlo nebezbedan za pesake - vozila jure, mracno je, a cini mi se i da nema pesacke staze (ili je vrlo uska, a ispod ograde provalija). Moze se obici i proci "odozdo", tamo je valjda i biciklisticka staza, ali neugodnost je nemala ako pada jak sneg ili je pala kisa, pa je vece blato. Mislim da cak mora i da se preskace ona zastitna ograda.

Edited by Malvo
Link to comment
Kaže gradonačelnik da ih je opet iznenadio sneg
Malopre bio lice u lice sa gospodinom gradonačelnikom, ispred Starog dvora
Prvo sam hteo da ga naduvam kurcem, a posle mislim što bih vređao tako prijatnog čoveka samo zato što ne ume da pomogne

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
27 minutes ago, Malvo said:

Setate, volite da setate vikendima? E dobicete setnju! (glasom Bore Todorovica ili Bate Stojkovica, po zelji)

:D

 

prilicno sam siguran da se ova misao javila u nekim od vodecih glava grada/drzave

Link to comment

Ocekujem da na sledecoj vremenskoj prognozi one zgodne zene kazu da je na prilazima zimskim centrima i u Beogradu neophodno koristiti zimsku opremu.
Ne sekirajte se Novobeogradjani, ni na pravovernim opstinama nije bolja situacija.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...