Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 hours ago, Arkadija said:

Jel neko gledao hroniku na rts-u? moja mama kaže da je Rada pitala Radojičića jel se pokajao što je postao gradonačelnik. Jadnik nije uspeo da smisleno odgovori.

 

Вероватно јој глупо било да му каже да га сви видимо као обичног фикуса.

 

 

Садстигао кући.Јурија Гагарина,Војвођанка,Булевар Зорана Ђинђића...да не набрајам лудило.И да будем искрен ни грталицу видео нисам.

Edited by Блок_64
Link to comment

MIljakovac i put ka Vidikovcu su u haosu kao da je, ne znam, nekakva Sibir-Čestobrodica klima ovde zavladala, a ne da se radi o jednom tipičnom i očekivanom zimskom danu.

 

Gomila automobila odustaje od vožnje i parkira gde stigne. Nema poente nastaviti. 

 

Inače, koristite beovoz ako možete. Ja sam danas oprobao ovu varijantu i potpuno se isplatila. Ja sam jutros bio na poslu za 35-40minuta, a autobusom bi mi trebalo duplo više.

Link to comment

Kako su ljudi na kraju dosli do juznih brdskih krajeva grada? Izasao s posla malo ranije, odustao od potencijalnih aktivnosti koje bi me zadrzale u centru i izgleda sam tacno pobegao onom kolapsu kod Sajma. Nisu valjda pesacili kilometrima uzbrdo po snegu, minusu i mraku? 

Link to comment
8 hours ago, levi said:

i ovog izgleda puštaju niz vodu

 

kako je natrčao na Radu,

umesto da je otišao lepo kod Slađe, da ga ne boli glava

 

 

 

fenomenalno kakvu intelektualnu elitu imamo. doktor. profesor.

Link to comment

Izgleda da je napadalo 3m snega tokom noci, posto tzv prvi prioritet (Bul Z. DJ.) niko nije cistio.
Ne verujem da su lagali da ce biti cisto do ponici, mora da je zli sneg duplo jace padao, iz inata...

Link to comment
5 hours ago, Malvo said:

Kako su ljudi na kraju dosli do juznih brdskih krajeva grada? Izasao s posla malo ranije, odustao od potencijalnih aktivnosti koje bi me zadrzale u centru i izgleda sam tacno pobegao onom kolapsu kod Sajma. Nisu valjda pesacili kilometrima uzbrdo po snegu, minusu i mraku? 

ja sam iskusno uradio sve kontra :D ali nekom ludom srecom sam stigao tu kad se taj kolaps vec rascistio

a onda kad sam dosao ovamo u seoske krajeve, krenuo peske 3km uzbrdo jer sam em vec cuo da autobusi okrecu na pola trase, em mi ona bus aplikacija to potvrdila

i taman kad sam se posle jedno sat ispentrao, preznojivi se kao kreten po onom mekanom snegu gde se jedva koraca, najpre me prodje grtalica, a posle par minuta i bus pred samom kapijom dvorista kako to obicno i biva :D

i od tog busa za divno cudo saobracaj funkcionise uobicajeno

hvala vucicu :heart:

Link to comment

Jedna stvar je otpesaciti po normalnom vremenu, nije ni to lose za onog ko je u formi i ne zuri nesto specijalno, ali nesto drugo je tabanati po svezem snegu i hladnoci. Ako je ceo saobracaj bio blokiran tih nekoliko sati, ljudi su ocigledno morali da pesace. Palo mi na pamet i gde su prolazili sad kad se ne moze skrenuti kod Hipodroma, pa izaci vremenom na Brdo, ali posto nije bilo vozila, verovatno posred druma.

 

Da su se debili makar setili da prociste brdske deonice, pa da deo autobusa preusmere na neko nedozvoljeno okretanje kod Ade, gde bi prikupljali ove nesrecnike, medjutim verujem da im ni prva ni druga stvar nisu pale na pamet.

Link to comment
46 minutes ago, renne said:

Tošin bunar i svi izlazi na autoput zatrpani snegom

 

Da li ikada čiste Novi Beograd od snega? Mislim na ovih 6 godina kako je opština "opoziciona". 

Ne znam iz prve ruke pošto ne živim i ne radim tamo, ali koliko se sećam sve sem autoputa je uvek neočišćeno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...