Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

videste li ono sranje od vashara ispred siva rolf.gif

 

ja tek danas proshla, shto ste krili od mene tu divotu? nego troshim resurse na divljenje kako je voda horizontalna u fontani na slaviji hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Kakav kiceraj u gradu..brrrr
A valjda se jadničci trudili da kopiraju Moskvu (videti fb nalog Made in Russia) cak i onu nesrecnu kociju, al nesto im nije islo [emoji852]
A u Moskvi carobna bajka [emoji7]

Link to comment
41 minutes ago, ragasto said:

Ovo sam fotkao pre par nedelja, znači kada budu skinuli ukrase:Jova:, natpis će ostati.

6feea9d3-773d-44a3-972e-941d3111bec4-ori

Lol pa ovo je staro, ima sad još i voz, djed mraz i nekakve vremenske kapije :fantom:

Link to comment

Meh...generalno nisam protiv ovakvih stvari ako se urade kako treba. Za turiste to i jesu mesta gde zastanu, fotkaju se...ali ovo stvarno izgleda kao da je ispalo iz aviona. Đed mraz i ostale andrmolje pod snegom noću fino izgledaju, a i ljudi se sa klincima motaju tuda, skoro do ulaza pa je i to plusić.

Link to comment

to moze da ima smisla kad nije rezultat ludila u glavi. ja samo mogu da zamislim kako se taj sistem distribuira i raspada od vrha ka dnu, na nivou i deje i zvedbe, kao sad ove lebanske kamile. kad neki lokalni dripac, tuzni borg ane brnabic sa opshtinskog nivoa, dodje na ideju ili mu kazu da treba da dodje i da ima beskrajan budzet da se ostvari lichno i umetnichki.

njihova estetika je cherga iz koje sve ispada na sve strane :sad:

Edited by gospa buba
Link to comment
Just now, gospa buba said:

bojim se da je kupilo shta mu se svidelo, mozda je to bio i ceo lager. ali mislim da je svidjanje dominantno :sad:

 

Kupis sve..ali apaolutno sve..i deda mraza i zeke i mede i ptice i qrce i palce..i onda sve to gradjanima naplatis desetostruko. 

 

Ne postoji sansa da ostanes kratak. 

 

Poslovni jebeni eldorado. 

Link to comment

ma treba napraviti neku aplikaciju novogodisnjih ukrasa, kao ono ludilo sa pokemonima, pa ko hoce da gleda ukrase a on neka blene u svoj ekran jer ionako vecina blene u svoje ekrane, daju se mogucnosti izbora tipa ukrasa i eto ko ne voli novogodisnje ukrase ne mora da ih gleda, odrzavanje aplikacije se naplacuje tri miliona evra godisnje iz budzeta grada i eto resenja koje ne bode oci :D

 

dao sam im ideju pa ako me se sete - sete :D

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...