Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 29.12.2018. at 23:52, gospa buba said:

shta god da je nadjeno, predstavili su ga spektakularno i najavili troshenje para na konzervaciju. milutin lichno. posle ih proshla volja. ne sumnjam da je i znachaj nalazishta opadao tokom vremena...

 

u sofiji su te gradske iskopine uradjene fantastichno.

 

u sofiji se te gradske iskopine rade fantasticno vec bukvalno decenijama :) znam to jer mi je zgrada u kojoj sam ziveo pre pola veka u sofiji bila pored nekih od tih iskopina ;) a sredinom 70-ih su vec ozbiljno poceli sa uredjivanjem podzemnih™ iskopina jer su vec tada imali planove da svi bulevari u centru imaju podzemne pesacke prelaze i pripremali su se za metro

 

 

Edited by Pontijak
Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

izgleda da se kradu cestitke, mojima nikada nije stigla karta. otvaraju stakori nadaju se da ce naci dolare mamu im jebem trogloditsku

mislim da je prosto haos po poštama. meni je račun za struju kasnio nekih 10 dana od uobičajenog.

ima šanse da stigne...

Link to comment

Postari su poodlazili u penziju i na neke druge poslove, a nema ko da ih zameni jer niko nece da radi za dzabe. Moj lokalni postar je skoro pricao da sad pokriva teritoriju 4 puta vecu nego pre par godina.

Link to comment
8 minutes ago, Delija67 said:

Moj lokalni postar je skoro pricao da sad pokriva teritoriju 4 puta vecu nego pre par godina.

 

pa kad je postao digitalizovan.

Link to comment

Na kucnu adresu mi racuni stizu relativno uobicajeno, a na adresu kombinata poceli da kasne i po nedelju dana (recimo za poslovni prostor stiglo tek u petak), mozda je do teritorije™. Najbolji drugar u unutrasnjosti imao nesvakidasnji postarski problem: postar, skrpljen s koca i konopca, doziveo nesto blisko nervnom slomu i pobacao svu postu u potok, izmedju ostalog i neka resenja iz APR-a, koja je drugar kasnije morao opet da placa :laugh: Nekako se dogovorili da mu ovaj placa po hiljadu dinara mesecno, kao ima decu a nema para, pa da ga ne otpuste ako ga tuzi. Sad je i inace haos zbog Nove godine i praznika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...