Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

navodno je cev pukla pre par dana, prijavljeno, a ovi se pravili ludi "samo tetki lek da damo"

kad ovi štakori budu razjureni grad će biti u potpunosti razoren, i bukvalno

 

U ponedeljak je već curkao potočić nizbrdo, izbijao je iz trotoara negde u visini lokala Parking servisa, to je nekih 50 metara iznad gradilišta. Mešao se sa svežom bljuzgavicom, pa nije suviše bockao oči.

Edited by ajgor
Link to comment
On 18.12.2018. at 11:55, gospa buba said:

gledam jutros najnoviju digitalnu agendu digitalne srbije koju predvodi valjda srecno udomljeni onaj chandrin miljenik, ex direktor cpn, sav ozaren, ozareniji od sinishe malog u stanju najvece ozarenosti, gde ce najpametniji srbi slikavati po gradu detalje koje zele da digitalno unaprede, a koje ce onda platforma prosledjivati najboljim programerima blink.png

 

ne mogu josh da reshim shta cu s tim isuse.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

Molim da se ne naziva tako, ni u sali. Nemanja Djordjevic, verujem da na njega mislis, je jadni retardirani ispljuvak. Bas kao i njegov nesto deblji imenjak iz 90-tih. 

Link to comment
 

Molim da se ne naziva tako, ni u sali. Nemanja Djordjevic, verujem da na njega mislis, je jadni retardirani ispljuvak. Bas kao i njegov nesto deblji imenjak iz 90-tih. 

a nemoj odma da se ljutish, sitan telefon, mali navodnici smile.png

 

jeste on je. meni je isto drag lik, ali ne bash kao tebi hihi.gif ne znam ga lichno, ali njegova sreca me bash podigla taj dan, digitalna srbija, kreativna srbija, nordeus, ovioni korporativni palci, lepo je viditi da ne angazuju samo najbolje programere, nego i ove veshte shibicare isuse.gif

 

mora neko da se odnosi sa javnoshcu, dok najbolji programeri pishu nule i jedinice dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Ta Digitalna Srbija ekipa zapravo hoće da "stavi šapu" na obrazovanje i malo ga "zalomi" u svom pravcu, i da ukine repove koji im ne trebaju?

Ili sam ja suviše negativan?

Link to comment
Ta Digitalna Srbija ekipa zapravo hoće da "stavi šapu" na obrazovanje i malo ga "zalomi" u svom pravcu, i da ukine repove koji im ne trebaju?
Ili sam ja suviše negativan?
kad unicef prejebe svoj deo, restlove moze da okreshe i digitalna srbija. ako ostane shtogod.

sent from bubamoto

Link to comment
On 18.12.2018. at 12:44, Ayatollah said:

Bilo bi lepo da padne na Skupštinu u toku sednice, bez obzira što bi rekonstrukcija posle trajala 7 godina i koštala 2,4 milijarde eura...

 

samo im ti daj ideje :laugh:

Link to comment

„Ceo svet nam se smeje zbog tri miliona evra za novogodišnju rasvetu, ali postoje još luđe stvari. Budžetom za 2019. godinu predviđeno je 99,2 miliona dinara za uslugu ispaljivanja vatrometa:Hail:. Da li ste vi normalni?“, upitao je on

Link to comment
Quote

Potom je Mirković rekao da mu je Dragan Đilas iz odborničke klupe doviknuo da je magarčina, zbog čega je Nikodijević odredio pauzu.

 

Iz iste vesti

 

Uciteljice, rekao mi Dragan da sam magarac. 

Pa, jesi magarac. 

Link to comment
Quote

Skupština grada Beograda usvojila je danas izmene i dopune odluke o komunalnoj policiji kojima se predviđa da će nalog pauku za podizanje automobila moći da daju i komunalni policajci, a ne samo saobraćajni policajci kao što je do sada bio slučaj.

 

Link to comment

Negde sam video neku sumanutu cifru za ispaljivanje vatrometa. Sto je valjda odvojeno od same kupovine istog.

 

Kao i od skladistenja, recikliranja posle i sl. Al da im ne dajem nove ideje, caskom se ubaci stavka za bilo sta. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...