Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 

2 hours ago, mraki said:

I to za reprizu, kao i ta Seniddah. SARS uzima 15k za nastup 30. decembra

 

Da, ali da 10k vrati kome treba. Đorđe David vraća 4.4k, ali dobija pivo za društvo i godišnju markicu za GSP.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

 

Da, ali da 10k vrati kome treba. Đorđe David vraća 4.4k, ali dobija pivo za društvo i godišnju markicu za GSP.

 

Je li to ĐD kooptiran u muzičku službu Vojske Srbije, pitam zbog uniforme u kojoj je na slici?

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

 

da me ubiješ ako sam znao da je on popularan, mislim, znao sam da ima neku publiku ali sam bio u tripu da je taj zenit njegov prošao pre nekoliko godina

U septembru je valjda napunio Arenu, uz par tisuća podeljenih karata opet je uspeh. Ne znam koliko može da nastupa van zemlje (u Hrvatskoj i kod gastosa), ali ovo je sigurno trenutak za uzimanje keša. 

 

A i meni je utisak 90 000 za...troškove reprezentacije, ili kako to već pravdaju.:fantom:

Link to comment

Ja pre neki dan sa nekim prijateljima odneo neke viškove odeće/obuće u svratište i tamo se zahvaljuju do zemlje, već bila neka deca probali , "hvala, hvala  zima je steglo..." 

A ovi tolike pare sprcaše...

Ma nema ovde treba meteor da rokne...

Link to comment

Kada bi u nekoj paralelnoj dimenziji pošteni računovođa mogao da izračuna koliko je novca skrljano samo za dočeke...ko zna koja bi cifra izašla na kraju, ne mogu da lupim ni otprilike.

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

voleo bih da vidim spisak varoši u kojima se ne bacaju pare na dočekivanje nove godine. poslednje što sam čuo je novi pazar.

srpska majka u Boru za nešto tipa 80k evra. znam da su se neki pobunili što novac ne ide za lečenje bolesne dece iz Bora, ali to je verujem nekolicina.

ako bg eventualno ima neku računicu sa turistima, Bor je nema sigurno, ali šta je ta suma za tako bogatu opštinu.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...