Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

deco, da.bi se to shto je nadjeno konzerviralo po protokolu, pa onda ponovo zatrpalo, porebno je brdo para. mislim, ko je lud da zakopava pare :s_w:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

shta god da je nadjeno, predstavili su ga spektakularno i najavili troshenje para na konzervaciju. milutin lichno. posle ih proshla volja. ne sumnjam da je i znachaj nalazishta opadao tokom vremena...

 

u sofiji su te gradske iskopine uradjene fantastichno.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

to što je milutin nešto izjavio apsolutno ništa ne znači jer njemu uskoro ističe mandat i verovatno ode dalje a ova crna rupa koju zovu grad beograd osta jadna i zarozana.

trg su bar zatrpali peskom i ostavili za neka druga vremena da se neko drugi bakće virtemberškom kapijom i rimskim grobovima.

sledeće su na redu rimske terme na studentskom trgu kad budu kopali garažu. tek će tu da bude spektakl kad ih proglase za manje važan arheološki lokalitet i zdrndošu ih preko noći zarad dobre saradnje sa kinezima izvođačima radova na izgradnji velelepne podzemne garaže.

ima beton da ih zalije dok si reko keks i ajd pa zdravo.

di su terme? nema ih, zatrpane. 

:fantom:

Link to comment

Bas mi tuzno dok to citam. 

 

Mnogo istorije islo ovuda, ogromna naucna vaznost, turistički potencijal... A mi zatrpamo a mozda i gore. 

 

Sto pre da nam pokupuju zemlju, sto vise da nas ode odavde, a ti sto ostane da rade na njivi i fabrici za 15e dnevno i cao.

Link to comment
On 29.12.2018. at 11:37, copkillah said:

 

1. Najave 458 dana, završe za 158, hvale sebe na sva usta kako su brzi i efikasni

 

2. Najave 458 dana, traje 458 dana iako je moglo 158, da bi se stvarao privid da se stalno nešto radi

 

Biraj

 

nisu oni tad najavili da ce trg biti gotov za 458 dana, nego taj potez od trga republike, preko vasine do studentskog trga. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...