Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Bila je završena, a onda malo udarilo sunce i kiša pa se odvršila, evo sad je popravljaju već par mjeseci, pošto su tako dobro odradili posao u prvi mah

Link to comment

crkva je predviđena planom detaljne regulacije. trebali su da se bune tokom faze izrade plana ali tada nisu ni znali da će da kupe stanove u naselju. teoretski i dalje imaju šanse da se izvrši konverzija namene u neku komplementarnu. pitanje je samo šta je komplementarno verskom objektu. teško će protiv spc, oni su gori od narko kartela. 

Link to comment

cudi me kako spc nema nos za zdravstveni biznis™ pa lepo pootvara domove zdravlja i kao pravi kartel naprave sporazom sa republickim fondom za zdravstveno osigiranje da se pihvataju osiguranici sa zdravstvenim karticama pod istim uslovima kao i u tzv. drzavnim zdravstvenim ustanovama pa da se u spc kasu, sektor zdravstvo, upumpava kinta i naravno sve fakture da budu naduvane kao da su u pitanju klinike u svajcarskoj i eto svi zadovoljni, i spc i stanari stepe koji bi dobili dom zdravlja :D  nikada nece oni postati pametni kao katolicka crkva  koja je poznata i po svojim bolnicama u svetu

Edited by Pontijak
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo taš?

kad je bilo?

Tas, neke 60-te, ne znam tacno, naleteo cisteci 1 stari HD.

Inace, spanska ekipa nije bila tikva bez korena:

Dominguin_Gardner.jpg

 

Uz gostovanje Harlem Globtroters-a, ovo je verovatno bio vrh tadasnje beogradske egzotike :D 

 

 

 

Zao mi je sto ne mogu da se nadju snimci gostovanja u Beogradu tih godina...

Link to comment

da daaaa to je taj zli jugoslovenski komunizam u vremenu kada je bio u punoj snazi, ta tamnica naroda narocito tamnica srpskog naroda kada je prestoni beograd devastiran i poseljacen :D

Link to comment
6 hours ago, Pontijak said:

cudi me kako spc nema nos za zdravstveni biznis™ pa lepo pootvara domove zdravlja i kao pravi kartel naprave sporazom sa republickim fondom za zdravstveno osigiranje da se pihvataju osiguranici sa zdravstvenim karticama pod istim uslovima kao i u tzv. drzavnim zdravstvenim ustanovama pa da se u spc kasu, sektor zdravstvo, upumpava kinta i naravno sve fakture da budu naduvane kao da su u pitanju klinike u svajcarskoj i eto svi zadovoljni, i spc i stanari stepe koji bi dobili dom zdravlja :D  nikada nece oni postati pametni kao katolicka crkva  koja je poznata i po svojim bolnicama u svetu

mislim da su ovi provalili unosniji biznis od katolika i to cepaju. 

uostalom, eno ih u bloku 26 gde se bave lux stanogradnjom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...